Малин Інформ

Новим губернатором Житомирщини може стати екс-заступник Гундича. Що чекати в Малині?

За інформацією insider.zt.ua, на посаду нового голови Житомирської обласної державної адміністрації розглядають кандидатуру Геннадія Дмитренко.

Звільнення нинішнього голови ОДА Ігоря Гундича та призначення нового губернатора ймовірно відбудеться після вступу на посаду Президента України Володимира Зеленського.

Геннадій Дмитренко у березні 2014 року був призначений на посаду першого заступника голови Житомирської ОДА, а у грудні 2016 року голова Житомирської ОДА Ігор Гундич звільнив його з посади "за переведенням для подальшої роботи в центральному апараті Державної фіскальної служби України».

18 січня 2017 року Кабмін призначив Дмитренка державним секретарем Міністерства екології та природних ресурсів, а у вересні 2018 року він був звільнений за вчинення дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 65 зазначеного Закону (порушення Присяги державного службовця).

Хто ж, у Малині, обійме таке бажане крісло голови РДА наразі невідомо. На рівні кулуарних розмов на цю посаду претендує нинішній перший заступник Дмитрія Кисельчука. Який свого часу отримав свою посаду при колишньому голові РДА — Юрію Рудченку. 

В світлі майбутніх місцевих виборів, якщо в Малині та районі створиться ОТГ. Свій лояльний голова РДА, для команди Юрія Рудченка, буде в нагоді.

 

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...