Малин Інформ

Останні кроки до одужання: завдяки вашій допомозі Дарина Криворучко з Малина має шанс відновити зір

Два місяці тому до благодійної організації «Благодійний фонд «Волонтер 2015» звернулася мама Дарини Криворучко, пані Надія. Жінка була в розпачі. Її 15-річній доньці поставили невтішний діагноз — кератоконус другого ступеня, помутніння рогівки від перенесеного перенхіматозного кератиту, що загрожувало дівчині втратою зору. Врятувати зір Дарини могла тільки термінова операція, яку погодилися зробити у відомій столичній клініці. Термін збору коштів був невеликим.

До призначеної медиками дати операції залишалося менше місяця, а рідним і волонтерам не вдалося зібрати і половини необхідної суми. Крім того, зір дівчини все погіршувався — після чергового обстеження лікарі центр корекції зору «Аілаз», де консультували Дарину, сказали, що рятувати її праве око потрібно негайно. Тож мама Надія мусила взяти кредит у банку... Операцію зробили.

Пізніше волонтери написали про біду цієї родини, і на прохання про допомогу відгукнулося багато земляків…

Зокрема, лікар-стоматолог дівчинки, однокласники й вчителі її меншої сестри, родичі. Листом із проханням допомогти, мама Дарини звернулася до народного депутата Павла Дзюблика. У своїй відповіді нардеп надав рекомендації, в яку обласну клініку для обстеження звернутися родині, а також перерахував 500 гривень. Кошти на картковий рахунок надсилали й небайдужі жителі Малина, а також сусідніх міст.

Нині вся необхідна сума зібрана і через декілька днів, 24 жовтня, дівчинці проведуть ще одну операцію — уже на лівому оці. Так, усі разом ми разом змогли врятувати Дарину від втрати зору.

Мама Дарини Криворучко й сама дівчина висловлюють величезну подяку волонтерам благодійного фонду та всім людям, хто відгукнувся на їхню біду. Надія також підкреслила, що будь-який, навіть найменший внесок дозволив зібрати на лікування її доньки необхідну суму.

 

БО «БФ «Волонтер 2015»  займатися збором коштів для інших тяжкохворих дітей із Малина та району, яким потрібне лікування, допомога та реабілітація. Будь-хто, за бажання, може пожертвувати гроші дитині.

 

Прес-служба БО «БФ «Волонтер 2015».

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...