Малин Інформ

Петро, простий житель Малина, де Він? На заробітках...

Міські очільники займаються політикою і виборами, а мали би проблемами міста Малин.

Лист із редакційної скриньки:

"Доброго дня! Зі Святом!
Якщо, можливо, буде нагода поспілкуватися з "мэрским лицом", велииииииике прохання нагадати про необхідність грейдерування, висипання, засипання, латання знедоленого дорожнього покриття на асфальто-відсівних "напрямах" Нашого Малина.
П.С. Ходова "убита", автомобіль "стогне", "побажання" керівнику міста летять із уст кожного середньостатистичного малинчанина, а особливо від водіїв... На жаль, не у всіх є можливість придбати авто бізнес-класу, на якому, мабуть, зовсім не відчуваються всі "принади" наших доріг.
Бо, якщо не нагадувати, то, можливо, раз до Дня Незалежності і прогрейдерують...

За мерів інших подібних до нашого міст, кажуть, що люди пішком ходять, бачать на власні очі проблеми містян, а у нас, мабуть, як не з кабінету, то з Кемрі, мабуть, дивиться..

Дають вказівки відповідальним особам, і віз рухається, а у нас......(((
Гарного дня!"

Від себе можна додати таке: стенання малинчан у Фейсбуці ніяким чином не заважають меру й заступнику хвалитися своїми освітами та знанням, як правильно управляти містом і як потрібно ремонтувати дороги. Тепер він вже може комфортно «багато їздити іншими містами Житомирщини, Україною, і відчувати «одним місцем» весь «комфорт» наших доріг». А в той час у більшості малинчан запитання звучить простіше: «Де у Малині взагалі дороги?» Та коли керманичі міста замість політичної роботи займуться своєю, за що й отримують зарплати з наших податків?..

 

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...