Малин Інформ

Помічники Миколая поступово реалізовують дитячі мрії

Небайдужі малинчани продовжують долучатися до акції «Подаруй дитині радість у День святого Миколая!» Ще декілька бажань вихованців Потіївської школи-інтернату здійснили помічники Миколая. Зокрема, Альона Тадєєва придбала музичні колонки для семикласниці Насті, а також для Олександра Журавльова. Інна Михайлова спакувала "Барбі" з одягом для Насті Пахтучової та футбольний м’яч для Максима Пуліна. Навушники у подарунок від Миколайчика Андрія Борисенка отримають Артур Костюк і Дмитро Крисевич.

Крім цього, 81-річна Валентина Драченко, котра нещодавно зробила благодійний внесок у 100 гривень — на цукерки дітям із інтернатів, цього разу принесла в офіс волонтерів шість пакунків із речами, м’якими іграшками, конструктором.

Радісна новина надійшла й від родини малинчан Старовойтенків. Їхній 16-річний син Андрій від самого дитинства бореться із тяжкою хворобою (ДЦП спастичний тетрапарез) — самостійно не може ні ходити, ні навіть сидіти. Однак, як і всі діти, він любить солодощі та вірить у новорічні дива. У листі до св. Миколая Андрійко написав про свою мрію — траса Magic Tracks. І знайшовся чарівник, котрий миттю виконав бажання особливого хлопчика. Андрійко та його родина дуже вдячні своєму Миколайчику за такий подарунок. 

За два тижні від старту благодійного проекту «Подаруй дитині радість у День святого Миколая!» 2017 року, маємо 40 зі 115 заброньованих листів від вихованців Потіївської школи-інтернату. Понад двадцять бажань уже виконані — подарунки зберігаються в офісі БО «БФ «Волонтер 2015». Волонтери постійно звітують про хід акції та надану допомогу від помічників Миколая.
Нагадуємо, аби здійснити дитячу мрію, можете взяти лист на виконання тут:

https://drive.google.com/drive/folders/0B0igC5b1NEaebVRjYkZyMm1nOTA

Якщо хочете допомогти, Ви можете: 
• Принести речі, які можна використати як подарунок, в офіс благодійної організації «Благодійний фонд «Волонтер 2015» за адресою: 11603, Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 4а, офіс 2, або вислати Новою поштою чи Укрпоштою. 
• Зробити внесок в скарбничку в офісі волонтерів — кошти будуть використані на закупівлю подарунків. 
• Поїхати з нами в інтернат. 
• Допомогти порадою. 
• Зробити перерахунок коштів. Реквізити: р/р26005055803158 МФО 311744 в ПАТ КБ «Приватбанк» ЄДРПОУ 40104573, отримувач — БО «БФ «Волонтер 2015», призначення платежу – «благодійний внесок» 
Інші питання щодо способів допомогти дітям, дізнайтесь за тел.: +3 8 093 766 85 92, (097) 298 - 29 - 90, (099)521 - 33 - 42 Viber та Telegram 0685886496 або напишіть нам на e-mail: info@volonter2015.com.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...