Малин Інформ

Працівники Житомирського рибоохоронного патруля врятували лебедів

Раніше ми вже повідомляли, що до управління Житомирського рибоохоронного патруля навідуються лебеді. Не тільки наші працівники, але й усі житомиряни з радістю допомагають їм вижити у цей нелегкий період.

Сьогодні трапилася надзвичайно трагічна подія - двоє пташенят примерзли до води. Працівники Житомирського рибоохоронного патруля, прийшовши зранку на роботу, побачили все на власні очі, оскільки сталося це недалеко від управління. Одразу на місце події було викликано службу з надзвичайних ситуацій. Оскільки пташенят було двоє, і примерзли вони у різних місцях, щоб зберегти дорогоцінний час вирішено було розділитися. Рибоохоронні патрульні здійснили операцію по порятунку лебедя, що був ближче до управління. Близько години, ризикуючи своїм життям, державні інспектори визволяли пташеня з крижаного полону. Примерзло воно на відстані близько 70 метрів від берегу. Оскільки лід дуже тонкий, було вирішено діставатися до місця за допомогою металевого човна. Лід розбивали за допомогою плешні та богра. На щастя, лебедя вдалося врятувати. Був він дуже слабкий та виснажений, тому патрульні розмістили пташеня в приміщенні Житомирського рибоохоронного патруля та відігрівали його за допомогою обігрівачів. Наразі почувається він набагато краще, потрошку почав їсти.

Щодо другого лебедя. Працівники служби з надзвичайних ситуацій, так само, як і рибоохоронні патрульні, проклали стежку (прорубували лід) до пташеняти. Але, як тільки почали ближче підходити до нього, воно почало по льоду тікати. На щастя, з ним теж усе добре. Воно приєдналося до своєї сім’ї, яка в ході рятувальної операції була весь час поруч.

Наразі вирішується питання про зимівлю лебедів. Поки що за ними будуть спостерігати працівники Житомирської рятувальної станції. У разі посилення морозів потрібно буде рятувати й інших птахів. Маємо надію, що все буде гаразд і вся лебедина сім’я вдало перезимує!

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...