Малин Інформ

Представники Житомирського рибоохоронного патруля розповіли учням Бердичівської школи про правила риболовлі

У новому 2019 році Житомирський рибоохоронний патруль продовжує проводити заняття для дітей у школах.

23 січня ми зустрілися зі школярами загальноосвітньої школи №12 міста Бердичів. Лекцію відвідали учні 7х-11х класів.

До слова, у місті Бердичеві наші патрульні виявляють найбільше порушень на ринках. Насамперед, це продаж риби без належних документів. Так і цього дня, перед заняттям у школі, рибоохоронні патрульні провели рейд на ринках у місті та виявили одне порушення. Громадянка продавала рибу карась без сертифікату якості. Стосовно неї складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також, наші інспектори виявляють порушення і на річці Гнилопять, що протікає у Бердичеві. Найбільше — за лов риби за допомогою забороненого колючого знаряддя лову – «драча».

Тому, на нашу думку, дуже важливо було розказати дітям про правила рибальства та пояснити яка відповідальність їх чекатиме за порушення цих правил. Маємо надію, що після нашої лекції діти замисляться над піднятим питанням та у майбутньому стане у рази менше порушень, ніж зараз! (у планах провести ще декілька занять у бердичівських школах)

Також, на занятті ми ознайомили дітей з повноваженнями Житомирського рибоохоронного патруля, повідомили особливості риболовлі у нерестовий період, розказали про зимувальну яму та зариблення. Інспектори навели безліч цікавих і повчальних прикладів, показали відео та фото із затримання браконьєрів. А ще, учням наочно продемонстрували дозволені та заборонені знаряддя лову, пояснили принцип їхньої дії.

Дітям було цікаво слухати лекцію. Вони, як завжди, задавали безліч питань.

Житомирський рибоохоронний патруль недаремно розпочав навчати наших дітей основним правилам рибальства. Це цікаво і повчально, що вкотре довели самі діти!

Для відома: Житомирський рибоохоронний патруль розпочав проводити заняття з жовтня цього року. За цей час ми вже провели 8 занять у школах, також по одному у технікумі та університеті.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...