Малин Інформ

Президент нагородив малинчанина орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Чинний Президент України — Петро Порошенко вручив, в Житомирі, державні нагороди 15 військовослужбовцям 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Як повідомляють в прес-службі глави держави сама церемонія нагородження відбулася під час його робочого візиту Петра Порошенка на Житомирщину. Петро Порошенко нагородив державними відзнаками 15 військовослужбовців бригади.

Так, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня було відзначено лейтенанта Владислава Колодинського та капітана Андрія Крисюка. Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримали прапорщики Сергій Данилівський та Сергій Нікітін, старшини Віктор Мельнийчук та Борис Харчук, а також малинчанин, молодший сержант Віктор Недашківський, старші сержанти Владислав Пічман, Сергій Романюк і Дмитро Ткачук. Медаллю «За військову службу Україні» відзначено солдата Олега Гаврилюка, старших солдатів Сергія Коцара, Дениса Складанного, Юрія Шевченка та старшину Артура Охрименка.

Молодший сержант Віктор Недашківський відомий своєю активною громадською позицією. Після Революції Гідності, Віктор активно приймав участь в організації різноманітних акцій для допомоги діючій армії. Брав участь в створенні малинської самооборони, а також очолював малинську міську організацію УНА — УНСО. Займався військово - патріотичним вихованням молоді. 

На фото: Віктор Недашківський ліворуч на блокпості організованому малинською самообороною.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...