Малин Інформ

Про що говорив очільник Малина Олексій Шостак на зустрічі з журналістами

23 січня міський голова Малина Олексій Шостак провів вже другу зустріч з журналістами друкованих та інтернет-видань Малина. Вона тривала майже дві з половиною години, оскільки міський голова багато розповідав про свої досягнення і плани щодо розвитку міста та довго відповідав на більшість запитань журналістів.

А питань очільнику міста ставили немало. Стосувалися вони тарифів на водопостачання та водовідведення, відшкодування міста «Укрзалізниці» за перевезення пільгових категорій пасажирів в електричках, створення краєзнавчого музею в місті, висвітлення інформації на сайті міськради, перспективи створення ОТГ з центром у Малині тощо.

Поставив кілька запитань і журналіст «Малин Інформ». Перше з них, чому вулиці міста не посипаються комунальними службами? Олексій Шостак відповів, що в бюджеті закладено лише 60 відсотків коштів від потреб комунальних підприємств на щоденне посипання тротуарів та доріг міста і додав: «Якби я особисто розпоряджався місцевим бюджетом, це питання міг регулювати сам як міський голова, але я знаю, як важко йде у нас фінансування комунальних підприємств».

«Що може керівництво міста зробити для ремонту мосту через Іршу, незважаючи на те, що він знаходиться не на балансі міста?» — так звучало друге запитання.

Міський голова зазначив, що місто навіть готове за власні кошти виготовити проект, але з гарантією, що його реалізацію профінансують.

«Ми маємо дати субвенцію обласній раді, вона ж має дати цю субвенцію облдержадміністрації, щоб виготовити проект. Але ми виготовимо його лише з урахуванням, якщо будуть гарантії, що вони цього моста відремонтують. Проект коштуватиме від півмільйона гривень. Обласні спеціалісти повідомляли нам, що ситуація з мостом не критична, що є мости в Житомирській області, де ситуація набагато критичніша», — зазначив Олексій Шостак.

Детальніше про що розмовляв міський голова з журналістами — слухайте в подкасті.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...