Малин Інформ

Розмір стипендій міського голови для обдарованих житомирських студентів хочуть збільшити вдвічі

Влада Житомира збирається затвердити нове положення про порядок призначення стипендій міського голови для обдарованих студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Відповідний проект рішення виконкому 12 лютого опублікований на сайті міської ради.

«Затвердити Положення про порядок призначення стипендій міського голови для обдарованих студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Житомира згідно з додатком. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 06.06.2012 №219 «Про затвердження Положення про порядок призначення стипендій міського голови для обдарованих студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Житомира» та від 21.08.2013 №405 «Про внесення змін в додаток до рішення міськвиконкому від 06.06.2012 №219», - зазначається у проекті рішення.

У запропонованому положенні визначений розмір стипендії – 2 тисячі гривень.

«Стипендія міського голови призначається студентам вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації всіх форм власності з метою морального заохочення та матеріальної підтримки за особливі успіхи у навчанні, участь у науково-дослідній, творчо-мистецькій, громадській роботі. Стипендія міського голови у розмірі 2000 гривень кожному призначається розпорядженням міського голови щорічно до Дня молоді та виплачується одноразово. На здобуття стипендії міського голови можуть висуватися кандидатури студентів вищих навчальних закладів IІІ-IV рівнів акредитації, які за підсумками 2 (двох) останніх семестрів мають середній бал навчальних досягнень не менше ніж 85 і навчаються за денною формою у вищих навчальних закладах усіх форм власності, а також досягли особливих результатів», - йдеться у положенні.

Як повідомляв Житомир.info, минулого року 25 обдарованих студенів вищих навчальних закладів Житомира отримали стипендії міського голови – по 1 тис. грн.

Житомир.info

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...