Малин Інформ

Скільки Житомирська область отримає засобів, закуплених за кошти держбюджету для лікування онкохворих дітей


Житомир.info: Скільки Житомирська область отримає засобів, закуплених за кошти держбюджету для лікування онкохворих дітей

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун 3 листопада підписала наказ про розподіл лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти держбюджету на 2016 рік.

Документ опублікований на сайті МОЗ.

«Затвердити Розподіл лікарських засобів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання», що додається. Державному підприємству «Укрмедпостач» МОЗ України забезпечити: прийняття лікарських засобів; своєчасну доставку лікарських засобів згідно з затвердженим цим наказом Розподілом», - йдеться у документі.

Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації та обласних державних адміністрацій, Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України та Національного інституту раку МОЗ України доручено забезпечити персональну відповідальність за збереження та раціональне використання лікарських засобів і щомісяця до 6 числа подавати до Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ акти списання лікарських засобів.

Житомир.info: Скільки Житомирська область отримає засобів, закуплених за кошти держбюджету для лікування онкохворих дітей

Як повідомляв Житомир.info, на сесії обласної ради 2 листопада депутати призначили головного лікаря облонкодиспансеру та говорили про проблеми цього медичного закладу: хабарництво, відсутність приміщень та обладнання. 

Житомир.info

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...