Малин Інформ

«Срач» залишається: за малинським ринком знову назріває сміттєвий колапс

Сміття, побутові відходи, залишки зіпсованих нерозпроданих продуктів та бродячі собаки – антураж за парканом малинського кооперативного ринку.

Неподалік смітника розташована розливайка, тож місцеві пияки продовжують проводити тут своє дозвілля. Водночас поряд із антисанітарією — стежка до мальовничих місцин понад берегом Ірші, якою часто прогулюються місцеві, зокрема мами з дітками.

Так стихійне сміттєзвалище за базаром у Малині продовжує обростати непотребом. Щороку й не раз на цю проблему нарікали малинчани.

Малин перетворився на музей сміттєвих жахіть

Цьогорік лиш раз, але тільки перед приїздом у місто декількох знімальних груп всеукраїнських телеканалів, смітник трохи «пригребли». Прибрати — прибрали, недоприбирали, сміття знову накопичується, а контейнерів, необхідність яких тут й обговорювати нічого, так і немає.

Дирекція ринку не вбачає проблеми в купах непотребу, яке буквально підпирає паркан понад його територією. Мовляв, то все люди з наближених домівок зносять. Однак відходи, серед яких повно речей саме з ринку, свідчать про протилежне.

Звісно, багато залежить і від приїжджих торговців, котрі облюбували щосуботи «свинячий ринок». Сміття, яке залишилось після чергового базарного дня, вони викидають туди, бо вже звикли. Інакше його нікуди подіти, із собою додому ж не понесеш... Ось чому там потрібно поставити хоча б декілька контейнерів і постійно їх вивозити. Тому необхідно це вирішувати в комплексі і людям, і керівництву міста. Але якщо люди на зустріч вирішенню проблеми йдуть, організовуючи толоки та суботники, то влада і комунальники роблять крок назад, навіть не ставлячи собі за ціль вивезти сміття, прибране свідомими, небайдужими до цієї проблеми людьми. 

Сміття зібране на суботнику малинчанами, але яке тах ніхто і не збирався вивезти.

Невже сподіваються, що, може, діти з екоквестом прийдуть і приберуть те, що відповідні служби не спроможні виконати?! Гарний приклад від дорослих, нічого не скажеш. Сором таким службам, такій дирекції, і такій владі!

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...