Малин Інформ

Студенти Малинського профтехліцею прослухали цікаву лекцію про шкоду наркотиків

У четвер, 1 лютого, учні Малинського професійного ліцею мали змогу послухати цікаву лекцію волонтера Міжнародної громадської організації «Нарконон» Ірини Карпенко про шкоду наркотиків для людини.

«Певний час тому у мене в житті відбулася трагічна подія — на моїх очах від наркотиків загинула дитина. І я зрозуміла, що не хочу стояти осторонь проблеми наркоманії», — зазначила на початку пані Ірина.

Формат лекції був доволі незвичним та цікавим. Слухачам у невимушеній формі, доступно та без моралізаторства лектор розповіла, як впливають наркотики на розум і тіло, чому людина починає вживати наркотики, що таке «шкала емоційних тонів», і як вона впливає на якість життя. І все це перемежоване з цікавими прикладами з життя та різноманітними смішними історіями. Отож, слухачі отримали багато цікавої і корисної інформації, і були вдячні пані Ірині за лекцію. Організаторами заходу виступили БО «БФ «Волонтер 2015» та «Національний Корпус. Малин».

Зазначимо, що «Нарконон» (в перекладі з англійської «Ні наркотикам») — це міжнародна громадська організація, яка працює у двох напрямках: проведення профілактичної роботи та реабілітація людей, які вживають наркотики. Ціль «Нарконона» — майбутнє України, вільне від наркотиків.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...