Малин Інформ

У бібліотеках Житомирщини — ажіотаж через «Книжкову навалу» нардепа Дзюблика

Книжкові фонди бібліотек, у тому числі шкільних, сіл, селищ і міст Житомирської області поповнилися сотнями книг із серії «Історія без цензури», завдяки сприянню народних депутатів Павла Дзюблика і Дмитра Тимчука. 

Зокрема книги, які популяризують історію України у різноманітних формах, від найдавніших часів до сьогодення, та на військову тематику вручили в рамках акції «Книжкова навала», організованої за підтримки ГО «Інформаційний спротив». 

Окрім безпосередньо видань (по 13 комплектів на одну бібліотеку, тоді як для Житомирської обласної бібліотеки — сто), під час зустрічей у школах зазначених районів учням старших класів історики НАН України Борис Черкас і Кирило Галушко провели лекції з історії України.

«Маю надію, що наші діти почерпнули корисну інформацію з історії, яка знадобиться їм пвд час складання ЗНО, та цінуватимуть незалежність України, поважаючи усіх, хто віддав своє життя, здоров'я за неї та продовжує це робити в умовах сьогодення», — зазначив нардеп Павло Дзюблик під час однієї із зустрічей у книгозбірнях.

Зі свого боку бібліотекарі дякують організаторам акції за поповнення книжкових фондів і змістовні лекції для школярів. У Фейсбук-спільноті «Наше Полісся – Чисте Полісся» останніми днями спостерігається великий ажіотаж на такі дописи:

«Книги дуже цікаві та змістовні. Містять багато, досі невідомих, історичних фактів з української історії. Чудово оформлені  видання займуть свої чільні місця у фондах публічних і шкільних бібліотек та, безперечно, знайдуть своїх вдячних читачів, а загалом книгозбірні будуть раді подальшій співпраці з істориками й депутатами», — пишуть бібліотекарі, а лайками написане ними підтримують читачі — учні, батьки, педагоги.

Для довідки, до комплексу входять:

• 10 томів серії «Історія без цензури» (Видавництво КСД, 2018 р.)
• книга «Війна і міф. Невідома Друга світова» (Видавництво КСД, 2018 р.)
• книга «Вторгнення в Україну: Хроніка російської агресії» (українською та російською мовами, Видавництво «БрайтБукс», 2018 р.).

Література охоплює період від стародавньої історії України до обставин і механізму російської агресії в Криму і на Донбасі. Містить підкріплений фактами, науково обгрунтований український погляд на проблеми, які традиційно висвітлювалися/висвітлюються через призму радянських/російських шаблонів.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...