Малин Інформ

У Горині відбувся святковий концерт до 8 березня та звіт сільського голови

Вчора, 6 березня, у селі Горинь відбувся звіт сільського голови В.М. Омельченка перед громадою, який був поєднаний з передсвятковим концертом до Міжнародного дня прав жінок і миру — 8 березня. Привітали селян районне керівництво голова Пиріжківської сільської ради та чудовий дует запрошених музикантів з програмою українських пісень.

Привітала присутніх від імені народного депутата України Павла Дзюблика його помічниця Ольга Гура. 

Було приємно почути, що сільрада розвивається, забезпечує успішне вирішення проблем мешканців громади, у місцевій школі змогли забезпечити безоплатне харчування дітям, обладнали ігрову кімнату (кошти на обладнання діти виграли минулого року у Еко-квесті "Я люблю наше Полісся", органузованому Павлом Дзюбликом). Також за сприяння нардепа громада отримала кошти держсубвенції на дитячий ігровий майданчик. Під час свого виступу наголосила на тому, що у нашого депутата ще чимало екологічних проектів, до яких залучатимемо школярів та дорослих. При нагоді заглянула у світлицю, яку мешканці села створили при місцевому будинку культури", — зазначила Ольга Гура.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...