Малин Інформ

У Гранітному злодій викрав велосипед, а в Малині — акумулятор і таблетку для змиву бачка

8 грудня до чергової частини Малинського ВП надійшло повідомлення від жителя м. Малин, пенсіонера, про крадіжку акумулятора з його автомобіля ВАЗ 2105.

Працівники поліції встановили що у ніч з 07.12 на 08.12. невідома особа, шляхом підбору ключа відкрила автомобіль ВАЗ 2105, який знаходився біля будинку в якому живе заявник (територія неогороджена), після чого відкрила капот та здійснила крадіжку автомобільної акамуляторної батареї. Сума збитків приблизно становить 1500 грн. Працівниками Малинського ВП проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню особи, яка скоїла дану крадіжку. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення ч. 1 ст. 185 КК України.

Цього ж дня до поліції надійшла заява від жителя смт. Гранітне про крадіжку велосипеда.

Працівники поліції встановили, що 15-річний син заявника, учень Гранітнянської ЗОШ, приїхавши до школи на велосипеді, залишив його біля подвір’я свого знайомого, через погодні умови забрати велосипед зміг через п’ять днів. У цей час невідома особа і здійснила, шляхом вільного доступу крадіжку велосипеда марки «Ардіс Сантана» чорного кольору, номер рами 0002556.

Сума завданих збитків становить приблизно 3000 гривень. Працівниками Малинського ВП проводяться оперативно-розшукові заходи по встановленню особи, яка вчинила дану крадіжку. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення ч. 1 ст. 185 КК України.

12 грудня до поліції надійшло повідомлення від старшого охоронника магазину «АТБ-маркет» про те, невідома особа здійснила крадіжку.

Працівники поліції встановили, що о 15.00 злодій таємно здійснив крадіжку декількох пачок масла вагою по 400 грам, плавлених сирків та таблетки для змиву бачка.

Сума завданого збитку — приблизно до 400 грн. Працівники поліції проводяться заходи по встановленню особи причетної до даної крадіжки. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення ч. 1 ст. 185 КК України.

Шановні громадяни! У разі наявності будь якої інформації по даним крадіжкам, інформуйте працівників відділення поліції за телефоном «102»,  5-21-76,  5-11-02 або за номером 093-198-64-51!

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...