Малин Інформ

У Малині активістів С14 доводять до булінгу?

Сьогодні у соцмережах з’явилося повідомлення про те, що членів малинського осередку націоналістичної організації С14 залякують та хочуть «видворити» саму організацію з міста. Нижче наводимо повний текст повідомлення (авторський правопис збережено).

«Ми стурбовані поведінкою та громадською позицією Вашої дитини».
Учора такі папірці розіслали батькам наших активістам з Малина. Сьогодні привселюдно на лінійці навчального закладу хлопців назвали «не такими» як всі. Закликали всіх учнів їх остерігатись. Адміністрація закладу звернулась до поліції, погрожує виключенням, тисне на батьків, щоб наші активісти не проводили акції.
Прикольно, да?)
Це не часи СРСР. Навіть не часи Януковича. Це післямайданна Україна, де повнолітні хлопці мали б самі вирішувати куди їм йти і що їм робити.
Осередок у Малині у нас не так давно. За короткий час провели не один національно-патріотичний вишкіл, змусили кілька наливайок не продавати алкоголь та цигарки неповнолітнім, замалювали сотні написів наркореклами, допомагали людям похилого віку, проводило суботники. Нещодавно хлопці їздили на суд у Київ по Каті Гандзюк.
Уся ця «злочинна» діяльність заважає Костюченко Ларисі. Заступнику директора (з виховної роботи Малинського профтехліцею — Малин Інформ). За збігом обставин вона має родича-мента Віктора. Старшого уповноваженого сектору кримінальної поліції міста. Він зараз займається тим, щоб С14 не було в місті взагалі. Вказівка зверху.
Просто так лишати цей піздєц ми не будемо.
У Чернігові менти і сбу ходили по навчальним закладам. Перестали. У Тернополі нашому хлопчині шили статтю за туристичний ніж. Після резонансу подзвонили, вибачились, сказали, що все ок. Чого мурижили на допитах не пояснили. У Києві теж кілька навчальних закладів передумали виганяти наших активістів за проханням поліції.
Готові воювати і з малинськими бєспрєдєльщіками. Інакше їх не назвеш.
Прошу поширення. Так до них дійде. Почує їхнє керівництво.
А далі ми вже особисто поговоримо, запити, заяви, акції, журналісти. Якщо без пєндєля ніяк, то ок. Наші хлопці будуть і вчитись, і робити далі хороші справи. На відміну від сімейства Костюченків».

«Малин Інформ» звернувся за коментарем до заступника директора з виховної роботи Лариси Костюченко.

— Деякі неповнолітні учні нашого ліцею повтікали із занять у Київ на суд у справі Гандзюк, поприносили липові довідки, що брали участь в настільній грі патріотів у Холодному Яру. Гра проходила ще у грудні місяці 2018 року! — зазначила пані Лариса. — Це не дає права навіть повнолітнім тікати з уроків. На лінійці ми сказали, що існує така організація, що це дуже гарна організація (свідки весь ліцей), вона виступає проти російського бізнесу, проводить різні волонтерські заходи. Як виявилося, що її учасники навіть не знали, що означає назва організації, хто така Катерина Гандзюк, на підтримку кого вони їздили у Київ. Ми будемо звертатися до поліції, бо майже всі учні, які їздили до Києва, — неповнолітні.

Заперечив інформацію про будь-яке переслідування чи тиск на організацію і начальник Малинського відділення поліції Олександр Гайовий. 

Певно, добре коли молодь займається корисною діяльністю. Однак дивно те, чому під час занять потрібно відверто обдурювати викладачів ліцею, які, несуть відповідальність за життя учнів? Чи усвідомили організатори поїздки це? 

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...