Малин Інформ

У Малині колишній радник Януковича поїхав, не попрощавшись... ВІДЕО

В Малині, радник колишнього президента Януковича, Віталій Журавський вирішив прийняти участь в освяченні хреста, що був встановлений за його кошти при в'їзді до міста. Правда для освячення запросив єпископа Овруцького та Коростенського Віссаріона, який відомий своєю приналежністю до церкви, що керується митрополитом Онуфрієм та патріархом Кирилом. На подію, яка була анонсована сьогодні на 14:00. На в'їзді в Малин зі сторони села Українки. Куди в організованому порядку доставили прихожан місцевих храмів МП, "активістів" ГО "Дістало" та журналістів. 

Віталій Станіславович Журавський доктор політичних наук, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, академік Української академії політичних наук, член Спілки юристів України, член Національної спілки журналістів України, заслужений діяч науки і техніки України, народний депутат України ІІІ, VI та VII скликань. Безпартійний. Колишній член Партії регіонів. Відомий як «ворог преси» та як автор скандального проекту Закону України про наклеп, що викликав хвилю протестів серед журналістів.

Ця подія обурила представники громадськості, атовців, волонтерів та активістів Національного Корпусу. Про що дехто з активістів і поспішив повідомити в соціальній мережі Фейсбук в одному із пабліків міста. Тим самим зробивши гарну послугу для активістів ГО "Дістало".

Дехто з атовців вирішив відвідати дану подію, щоб поспілкуватися наживо з паном Віталім Журавським та Віссаріоном Овруцьким особисто. Вищевказані особи не виявили бажання спілкуватися з представниками громади і швиденько полишили місце події.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...