Малин Інформ

У Малині на День Соборності посипали тротуари… від міськради до пам’ятника Шевченку

22 січня рівно 100 років тому на Софіївській площі у Києві було проголошено Акт злуки ЗУНР та УНР в єдину державу.

«…Віднині во єдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна. Здійснилися віковічні мрії, для яких жили і за які вмирали найкращі сини України. Віднині є тільки одна незалежна Українська Народна республіка. Віднині український народ увільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної, незалежної української держави, на добро і щастя українського народу», — йшлося в Універсалі.

З нагоди цієї знаменної для України події у Малині біля пам’ятника Шевченку відбулися урочистості. Незважаючи на мороз, прийшло кілька десятків чоловік. Перед присутніми виступив заступник Малинського міського голови Петро Піковський, перший заступник голови Малинської РДА Олексій Кучинський.

Приємною несподіванкою було те, що дорогу від «білого дому» до пам’ятника Кобзарю посипали, щоправда поки на цьому і все. Сподіваємося, що дороги посипатимуть не лише на свята і незабаром у місті не залишиться жодної вулиці, яка не була б посипана.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...