Малин Інформ

У Малині одні з найвищих тарифів на таксі в Україні?

Напевно, сьогодні важко знайти громадян, які хоча б раз в житті не користувалися послугами таксі. Швидкість і зручність — це головне, чим приваблює нас цей вид транспорту. Основний мінус — дороговизна. За одну поїздку доведеться викласти немаленьку суму грошей. До того ж, з 1 жовтня цього року тарифи на перевезення у таксі Малина зміняться. Так, мінімальний тариф на проїзд до 3 кілометрів складатиме 40 гривень, а кожний наступний кілометр — 10 гривень. 1 хвилина простою коштуватиме 1 гривню, а година — 60 гривень.

«Малин Інформ» вирішив порівняти тарифи на перевезення в таксі у Малина та в інших містах. І результат виявилися досить несподіваними.

Отож, у Києві вартість мінімального замовлення коштуватиме 30 гривень (до 4 кілометрів). Кожен наступний кілометр коштуватиме 4 гривні за кілометр, міжміський — 5 гривень. 1 хвилина простою — 0,70 гривень за хвилину.

У Чернівцях вартість кілометра поїздки в таксі по місту складатиме 5 гривень. Мінімальний тариф — 18 гривень до двох кілометрів.

 У Тернополі тариф дещо дорожчий, проте все одно не дотягує до тарифів Малина. Наприклад, проїзд по місту за стандарт-класом коштуватиме 9,99 грн за кілометр.

Отож, як бачимо, випливає, що в Малині тарифи на таксі вищі ніж в Києві, Тернополі та в Чернівцях. Виникає питання: чи не завищують малинські таксисти тарифи на перевезення?

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...