Малин Інформ

У Малині після звернення громадського активіста нарешті почали прибирати смітник

Проблема стихійного сміттєзвалища, яке виникло навколо сміттєвих контейнерів у мікрорайоні Черемушок, відома давно і викликала обурення багатьох громадян міста. Сміття звідти доволі довго не вивозили, тому всі, кому не лінь, викидали його поблизу переповнених контейнерів.

У понеділок, 13 листопада, громадський активіст Михайло Примаченко виклав на своїй сторінці у Фейсбуці відеозвернення, дорікнувши очільнику Малина Олексію Шостаку в бездіяльності щодо вивозу сміття із цього місця. Тому на вихідних Михайло організував прибирання смітника. У зв’язку з негодою вдалося прибрати лише частину смітника. Однак це дало свої плоди, оскільки наші місцеві можновладці нарешті заворушилися і почали прибирати смітник.

Очевидно, нашій місцевій владі увесь час потрібно показувати пальцем на очевидні проблеми — знімати відеозвернення, викладати їх в Інтернет. І лише тоді будуть якісь результати. Іноді складається враження, що наш мер проводить більше часу у віртуальному просторі, ніж у реальності. Тому, можливо, буде краще, аби малинчани викладали в мережу відеозвернення або проводили флешмоби, щоб привернути увагу влади до своїх проблем?

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...