Малин Інформ

У Малині таки не встановлять мобільну підстанцію на даху «білого дому»?

Близько двох тижнів тому в великому залі будівлі Малинської райдержадміністрації відбулися громадські слухання з приводу встановлення мобільної підстанції оператора зв’язку «Lifecell». Про це вже писав «Малин Інформ». Тоді переважна більшість присутніх виступили проти встановлення підстанції, оскільки попередньо громадян, які живуть і працюють у приміщенні адміністрації та прилеглих будівлях ніхто не запитував, чи хочуть вони встановлення мобільної підстанції на даху будівлі. Були зібрані підписи проти її встановлення, незважаючи на запевняння представників компанії, що підстанція абсолютно безпечна для здоров’я людей.

Виступили проти встановлення і депутати Малинської міської ради.

Зокрема на сайті міськради повідомляється:

«На позачерговій сесії міської ради, яка відбулася  18 липня, міські депутати підтримали рішення щодо звернення до Малинської райдержадміністрації з питання недопущення встановлення мобільної підстанції «Лайфсел» та іншого обладнання на даху приміщення адміністративної будівлі. Як повідомив міський голова Олексій Шостак, адміністрація вже зреагувала на звернення та звернулася до регіонального відділення державного майна з листом про розірвання угоди».

Та все ж поки відкритим залишається питання: чи встановлять мобільну підстанцію на даху «білого дому»?

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...