Малин Інформ

У Малині в парку Героїв освятили купол та хрест на каплиці

У Малинському парку Героїв росйсько-української війни волонтери та атовці встановили купол та хрест на капличку.

Представники Малинської міськрайонної асоціації учасників АТО то члени БО «БФ «Волонтер 2015» продовжують роботу над побудовою каплички у новоствореному парку, що присвячений загиблим борцям за волю України.

«У цей нелегкий час, коли в країні триває війна і більшість громадян зневірилися у своєму майбутньому, це найменше, що ми можемо зробити, щоб віддати шану полеглим та підняти дух живих», — зазначив голова «БО «БФ «Волонтер 2015» Олексій Семенів.

Висловлюємо подяку всім, хто не стоїть осторонь доброї справи і допомагає в міру своїх можливостей. Це, як завжди, трудовий колектив ДП «Малинське лісове господарство» та, зокрема, депутат Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко. Також фінансово допомогло в будівництві ПП «Граунд+» в особі директора Павла Миколайовича Іваненко. І звичайно, дякуємо нашим воїнам, які пройшли горнило війни на Сході, — керівнику Малинської міськрайонної асоціації учасників АТО Віктору Пінчуку та його заступнику Сергію Кононському.

Після встановлення новий купол та хрест освятив настоятель Свято-Покровського храму УПЦ КП о. Василь (Ігнатович).

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...