Малин Інформ

У Малині відбулася презентація книг серії «Книжкова навала» та лекція історика Кирила Галушка

Сучасна війна з Російською Федерацією ведеться не лише на військовому та інформаційному фронтах, але й (велася і, певно, буде довгий час вестися) на історичному фронті. І в цій боротьбі доводиться відвойовувати не лише наші території, а й право на власну, без російських імперських міфів історію. Саме їх покликана розвінчати серія науково-популярних книг з давньої та новітньої історії України, видані в рамках проекту «Книжкова навала». 4 квітня завдяки народному депутату України Павлу Дзюблику презентація серії відбулася і в Малині, в актовому залі дитячої школи мистецтв.

Про проект «Книжкова навала», який реалізовується спільно з групою «Інформаційний спротив», розповів присутнім Павло Дзюблик.

Також коротко про цю серію книг розповів й історик Кирило Галушко. Окрім цього, пан Кирило прочитав цікаву лекцію про походження України та українців та про те, як вимальовувалися кордони сучасної України.

Зазначимо, що вже сьогодні комплекти цих книжок будуть передані до бібліотек міста та району, а Житомирська обласна бібліотека отримає їх аж сто комплектів.

Детальніше — на відео.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...