Малин Інформ

У Малині «здійснили замах» на знімальну групу «1+1»?

Хто хотів «здійснити замах» на знімальну групу телеканалу «1+1» у Малині, вимкнувши освітлення в міському парку?

Із самого ранку минулої неділі у Малинському міському парку культури й відпочинку було відсутнє вуличне освітлення. Хоча до того горіло постійно і без перебоїв протягом не одного тижня. На цей дивний факт звернули увагу малинчани, котрі 17 березня супроводжували гостей — учасників знімальної групи телеканалу «1+1».

Як відомо, столичний журналіст Костянтин Грубич завітав у місто з програмою «Польова кухня», щоб поспілкуватися з місцевими жителями з приводу хвилюючого їх питання щодо підвезення на першу електричку до Києва, яка відправляється зі станції «Малин» щодня о 04:19 годині. Щоб уявити себе на їхньому місці, Грубич із колегами та місцевими гідами вирішили прогулятися до вокзалу.

Саме їм випала нагода йти парком, який, на велике здивування малинчан, у той момент поринув у суцільну темряву. Випадковість чи підстава? Думками про це поділився з «Малин Інформ» один із тих, хто супроводжували гостей зі столиці.

Так, як повідомляє співрозмовник, фактично за освітлення відповітає КП «Екоресурс» (директор Олександр Ситайло), але рубильник перебуває у КП «Малин» (директор Микола Стурчак).

«…Отож у ніч, коли ми йшли на вокзал, освітлення у парку і на окремих ділянках було вимкнене. Перевіряли за камерами відеоспостереження у Ситайла, благо, можна побачити, — вимкнули світло о 2:26 і до ранку не вмикали. Тобто, хтось дізнався, що будуть журналісти і, напевно, вирішив підкласти свиню конкуренту? Хоча, власне, підклали владі», — зазначив малинчанин.

Звісно офіційна версія інша, а ми лише можемо здогадатися, як все було насправді.

Відтак у цій ситуації учасники групи підказали керівнику КП «Екоресурс» переналаштувати управління освітленням на себе (бо в підприємства є така можливість), щоб надалі не залежати від КП «Малин». Адже, як вдалося дізнатися від декого з депутатів міської ради, це не єдині подібні випадки — підстави з боку «колег» помічені не лише щодо освітлення.

Ситуація дуже цікава. Бо дійсно дивно, що світло горіло в парку тижнями, а за годину до запланованої прогулянки журналіста і його гідів, так само дивним чином зникло. Планували якісь інцидент чи провокацію? Хто зна. Але в кожному жарті є доля правди. Бо якби в темноті Грубич, або хтось із активістів, спіткнувся і, не приведи Боже, зламав шию, то малинчани їли би не грибну юшку, а вареники.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...