Малин Інформ

У Малинському районному суді відбулося перше засідання у справі водія, який підозрюється у смертельній ДТП

«Малин Інформ» вже неодноразово писав смертельне ДТП, яке трапилося у грудні минулого року. Тоді, нагадаємо, приватний підприємець, екс-поліцейський Богдан Коваль здійснив смертельний наїзд на малинчанку Катерину Максимовну.

Пройшов майже рік й 31 жовтня у Малинському районному суді відбулося перше засідання у справі по цьому резонансному ДТП.

На початку судового засідання прокурор зачитав обвинувальний акт, в якому, зокрема, йшлося про те, що підозрюваний Богдан Коваль 3 грудня 2017 року близько 5 години, керуючи автомобілем, здійснив наїзд на пішохода, який рухався попереду в попутньому автомобілю напрямку. Внаслідок ДТП потерпіла отримала тілесні ушкодження, від яких померла.

«Після наїзду на пішохода водій Коваль, будучи причетним до ДТП, не вжив всіх можливих заходів для надання допомоги потерпілій: не викликав карету швидкої допомоги, не відправив потерпілу до лікувального закладу, не вжив необхідних заходів для збереження життя, з місця пригоди поїхав, чим завідомо залишив потерпілу, яка перебувала у небезпечному для життя стані та була позбавлена можливості вжити всіх необхідних заходів для самозбереження без допомоги. Обставини, що пом’якшують вину Коваля не виявлені, обставини, які обтяжують вину не встановлені», — йшлося в обвинувальному акті.

Сам підсудний визнав свою вину лише частково. Даючи свідчененя в суді, він, зокрема, відзначив, що разом з товаришем близько 1 години ночі вони поїхали до «Замку Володарів». Через деякий час, як зазначив підсудний, йому потрібно було їхати, і він поїхав на таксі до свого товариша, щоб забрати автомобіль «Мерседес Бенз», після чого на ньомку він поїхав до міста Житомира.

«Рухаючись на даному автомобілі посередині смуги зі швидкістю близько 60 кілометрів за годину в місті Малині, поблизу лісозаводу на узбіччі я помітив пішохода, який рухався у моєму напрямку руху і не представляв для мене жодних перешкод. Відстань між мною була біля 20-25 метрів. Пішохід швидким кроком змінив напрям свого руху і вийшов на проїжджу частину, в результаті чого відбулося зіткнення. Після зіткнення, підійшовши до тіла жінки, я запитав чи може вона підвестися? Відповіді я не почув і розгубився. Підійшов до жінки і спробував перевірити пульс, але пульсу в неї не було. Жодної допомоги я надати не міг. Жінка лежала між узбіччям та лісосмугою ногами в сторону дороги. Вона лежала на спині. Я раніше ніколи не попадав у подібні ситуації, був розгублений і, виявивши, що врятувати жінку неможливо, поїхав додому», — зазначив у своєму слові підсудний.

Також під час засідання було допитано кілька свідків.

Наступне судове засідання відбудеться 22 листопада, о 14 годині.

Детальніше про те, що відбувалося на судовому засіданні, — дивіться на відео.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...