Малин Інформ

У Житомирі хочуть створити комісію з визначення та відшкодування збитків, заподіяних міськраді


У Житомирській міськраді хочуть створити комісію, яка порахує недодержаний дохід за користування землею.

Проект рішення виконавчого комітету «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних Житомирській міській раді» опублікували на сайті мерії 9 серпня.

Відповідно до окремих законодавчих актів, в тому числі постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», виконком хоче затвердити Положення про комісію, затвердити зразок типового акту з визначення заподіяних міськраді збитків та утворити комісію з визначення та відшкодування збитків.

До складу комісії, крім голови, заступника і секретаря (поки у проекті жодного прізвища), мають увійти представники міськради та виконкому, Держгеокадастру, податкової, екоінспекції, депутати міськради та особи, які заподіяли збитки Житомирській міській раді та які будуть їх відшкодовувати.

У положенні про Комісію йдеться, що основним її завданням є визначення розміру недодержаних Житомирською міською радою доходів від використання особами земель комунальної власності територіальної громади м. Житомира з порушенням вимог земельного та цивільного законодавства.

Розмір збитків, заподіяних Житомирській міській раді (недодержаний дохід) - це дохід, який Житомирська міська рада могла б отримати від осіб, які користуютьсяземельними ділянками за умови належного виконання останніми вимог земельного, цивільного законодавства, зокрема, щодо оформленням права на користування такими земельними ділянками.

Комісія проводитиме свої засідання у разі необхідності.

Нагадаємо, влада Житомира хоче зробити «вільними» дві земельні ділянки в центрі міста – під приміщенням
колишньої стоматполіклініки на Великій Бердичівській та будівлею колишнього
витверезника у провулку Успенському.

Як повідомляв Житомир.info, з початку року в Житомирській області фізичні особи сплатили до бюджету понад 27 млн грн плати за землю.

Житомир.info

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...