Малин Інформ

У Житомирі комісія дозволила відключити від опалення триповерховий будинок на Київській, а квартирі в 9-поверхівці відмовила

Виконавчий комітет Житомирської міської ради збирається затвердити протокол міської постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання.

Відповідний проект рішення виконкому 9 жовтня оприлюднений на сайті міської ради.

У додатку до проекту рішення є протокол засідання комісії від 28 вересня 2018 року, де у порядку денному було три питання: розгляд заяв та протоколу загальних зборів мешканців будинку №44 по вул. Київській щодо надання дозволу на відключення квартир №№1,1а,5,9 від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального (поквартирного) автономного опалення; розгляд рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста (протокол №136 від 30.08.2018) щодо надання дозволу на відключення квартири №3 по вул. Гоголівській, 9/57 від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального (поквартирного) автономного опалення; розгляд листів КП «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради від 19.09.2018 №2635/3 та №2636/3 щодо забезпечення теплопостачання квартир житлових будинків №39 по вул. Великій Бердичівській та №10а по пров. 7-му Соколовському.

Члени комісії одноголосно підтримали питання про надання дозволу на відключення чотирьох квартир в будинку на Київській, 44 від централізованого теплопостачання. Під час засідання представник управління житлового господарства міської ради повідомив, що житловий будинок №44 по вул. Київській 1969 року забудови, триверховий, однопід’їздний, дев’ятиквартирний (квартира №1 розділена на 2 особові рахунки), загальною площею 438,29 кв.м, цегляний, покрівля шиферна, перебуває в управлінні ОСББ «Київська-44». На даний час індивідуальним опаленням обладнано – 6 квартир (№№2,3,4,6,7,8). Співвласники інших квартир (№№1,1а,5,9) направили заяви про надання дозволу на відключення квартир від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального (поквартирного) автономного опалення. Таким чином, при наданні відповідного дозволу комісією, існуватиме можливість в цілому відключити даний будинок від мережі централізованого опалення.

Будинок вул.Київська, 44 (фото з Google-maps, травень 2015 року)

Щодо встановлення автономного опалення в квартирі №3 будинку по вулиці Гоголівській, то це дев’ятиповерховий будинок на 108 квартир, де у 21 квартирі вже встановлено автономне опалення. Законодавством не передбачено надання дозволів на встановлення автономного опалення для окремих квартир, а існуючі зміни у законодавстві, передбачені пунктом 7 Розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» не можливо застосувати у даному випадку, оскільки на день набрання чинності Закону у даному будинку не існує необхідної кількості квартир та нежитлових приміщень, які відключені від мереж централізованого опалення. Питання поставили на голосування і «за» проголосував лише один член комісії з 11

А ось у будинках №10-а по пров. 7-му Соколовському та №39 по вул. Великій Бердичівській доручено провести роз’яснювальну роботу із співвласниками тих квартир, які не відключені від мереж централізованого опалення, про доцільність і необхідність переведення їх квартир на індивідуальне автономне опалення. Зазначалося, що ще в червні 2015 року прийнято рішення про припинення надання послуг з теплопостачання житлового будинку №39 по вул. Великій Бердичівській, так як усі квартири будинку, крім квартир №№4,8 відключено від мереж централізованого опалення, а тому економічно подача теплоносія на весь будинок недоцільна. Аналогічна ситуація склалася і у житловому будинку №10-а по пров. 7-му Соколовському, де на час проведення засідання комісії, усі квартири будинку, крім квартири №3, відключено від мереж централізованого опалення.

Будинок на Великій Бердичівській, 39, (фото з Google-maps, травень 2015 року)

Нагадаємо, в інтерв’ю заступник мера з питань ЖКГ Сергій Кондратюк говорив, що в Житомирі зараз є 65 будинків, в яких передбачено відключення централізованого опалення.

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговому засіданні міськвиконкому визначили дату початку опалювального сезону 2018-2019 років у Житомирі – 17 жовтня.

Житомир.info

Коментарі Facebook:

Читайте також:

Активний Малинчанин

Ініціативи

Останні новини

Медичних працівників Малинщини привітали з професі...
За два тижні червня викрито 39 грубих порушень пра...
У Житомирській області відкрито рибальський сезон
Малинський міський голова Олексій Шостак їде в Оде...
Житомирщині виділили 33,6 млн грн на компенсації з...
У Житомирській області діє 13 мобільних бригад для...
Ігор Гундич нагородив 80 молодих талантів стипенді...
Школярі Малина провели цікаву зустріч з поліцейськ...
У Малині з'явився ще один новий дитячий майда...
Малинчан запрошують на чергову гру міжрайонного че...
​До уваги жителів Житомирської області: ДФС відтер...
Завітайте в магазин "БЮСТLAND" — справжн...
Жителька Новограда-Волинського переказала іноземно...
Хто прибере сміття на зупинці? (Фото)
У Малині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
Віталій Журавський назвав воїнів-атовців з Малина...
Одне з підприємств Малина спалює на своїй територі...
Три мільйони гривень залучив Павло Дзюблик для очи...
Страшна негода нищила дерева на Малинщині
Павло Дзюблик закликав громадськість долучитися до...
Допоможемо врятувати життя маленькому Максиму!
Сидір Кізін як єдиний кандидат від об’єднаних наці...
Юних красунь нашого міста запрошують взяти участь...
Від партії Вакарчука до Верховної Ради малинчанам...
У Малині поліцейські виявили автомобіль, який знах...
Малинчан запрошують на відкриття Міжрайонного чемп...
У Малині та районі з'явилося ще кілька майдан...
У Малині дівчатка допомагають хлопчикам нести служ...
Понад півтисячі жителів Черняхівщини закликали нар...
За посів маку і конопель жителів Малинщини притягу...
У Житомирській області СБУ провела контрдиверсійні...
За останній місяць до Малинського відділку поліції...
Завдяки портативному діагностичному телемедичному...
Далі буде? А на фіга!!!!!
Володимир Зеленський відсторонив від посади голову...
Житомирський рибохоронний патруль виявив 117 груби...
У Коростені перекрили канал контрабанди цигарок до...
У Житомирі відбувся третій Молитовний сніданок, пр...
На Київщині правоохоронці Житомирської області вия...
До уваги малинських противників вакцинації: Верхов...