Малин Інформ

У Житомирі комісія повторно розгляне питання заборони допуску нещеплених дітей у навчальні заклади

На наступному тижні комісія з питань ТЕБ і НС повторно розгляне питання щодо заборони допуску нещеплених дітей до шкіл та дитсадків Житомира. Про це сказав мер Житомира Сергій Сухомлин 5 березня під час спілкування із батьками, які вчора, 4 березня, влаштували мітинг під стінами мерії.

Зустріч пройшла за участі лікарів, яких запросили, аби ті проконсультували тих батьків, діти яких мають певні протипоказання до щеплень.

«Ми вчора збиралися і розглядали проблему, яка виникла в результаті кампанії по вакцинації по школам і садочкам. І дуже багато зауважень було від батьків з того приводу, що у деяких дітей є протипоказання по вакцинації, є довідки, що в результаті других вакцин є антитіла в тілі від цих хвороб. В мене прохання зараз до лікарів: подивитися і максимально індивідуально підійти до кожної дитини. У нас вже відсоток досить великий по школам і садочкам вакцинованих. Зараз можна дозволити індивідуально підійти до кожної дитини для того, щоб на законних правах вона могла ходити в садочок і в школу, якщо дитина дійсно хвора чи є якісь протипоказання. А далі будемо збирати міську комісію, дивитися по кожній школі, бо я сам не можу прийняти ніяких рішень. І по кожній школі будемо приймати вже інше рішення з приводу продовження кампанії про вакцинацію», - говорить Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Після виступу мера у сесійні залі спалахнула суперечка між присутніми. Зокрема, батьки продовжити аргументувати свою позицію, а влада міста свою.

До батьків звернулася заступник Житомирського міського голови Вікторія Краснопір, яка запропонувала завершити конфлікт та у закритому режимі поспілкуватися із лікарями окремо по кожній ситуації.

«Давайте ми припинимо дискусії на цьому етапі. Я була б дуже рада, якщо ми знайшли спільне конструктивне рішення. Але, на жаль, ми трактуємо одне й те саме законодавство по-різному. Якщо ви хочете, ви маєте право відстоювати свою позицію у судових органах. Оскільки ми запросили сьогодні крім батьків досить широку спільноту лікарів міста Житомира, які обслуговують також дітей. Ми сьогодні розглядаємо питання по тих дітях, у яких є довідки і підстави вважати, що вони не можуть робити профілактичні щеплення. Для цього ми зібрали лікарів, відірвали їх від роботи. Стосовно тих дітей, які не мають протипоказань, вони мають зробити профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень для того, щоб відвідувати, як написано в законі, виховні, навчальні та оздоровчі та інші дитячі заклади», - наголосила заступник Житомирського міського голови Вікторія Краснопір.

За словами Сергія Сухомлина, упродовж тижня комісія з питань ТЕБ і НС буде вивчати ситуацію із захворюваністю по-кожному навчальному закладу окремо, опісля повторно надасть свої висновки.

За період з 01.01.19р. по 05.03.19р. (включно) в м. Житомирі зареєстровано 160 випадків захворювання на кір, з них 70 дорослих (43,8%), та 90 дітей (56,2%). Серед всіх захворілих дітей неорганізованих – 38, організованих – 52 дитини. Захворювання були зареєстровані в 21 організованому колективі. Крім того, зареєстрований спалах кору в навчально – виховному комплексі № 11.

Нагадаємо, у Житомирі заборона допуску нещеплених дітей до навчання 4 березня вивела майже півсотні батьків на мітинг під стіни міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, 4 лютого 2019 влада Житомира пояснила механізм заборони допуску невакцинованих дітей до навчання. Станом на 21 лютого 2019 найбільше хворих на кір дітей зареєстровано у НВК №11 м. Житомира – 16. У яких іще навчальних закладах виявлено кір і по скільки випадків – тут. 1 березня 2019 року батьки житомирських дітей ходили в мерію, вимагаючи у чиновників припинити «дитячий геноцид», який полягає у недопуску до освітнього процесу дітей без щеплення вакциною КПК.

Житомир.info

Коментарі Facebook:

Читайте також:

Активний Малинчанин

Ініціативи

Останні новини

Матері-героїні з Малина Світлані Лось потрібна тер...
Рейтинги за місяць до виборів: прохідний бар’єр до...
Рейтинги за місяць до виборів: прохідний бар’єр до...
Нардеп Павло Дзюблик відвідав Малинщину та прозвіт...
У Малинському парку культури й відпочинку відбудет...
І знову шахрайство: псевдопродавець автомобіля ошу...
Поліція розшукує безвісти зниклого малинчанина Мих...
Допоможімо зібрати кошти на операцію для маленьког...
У Малині поліція викрила двох молодиків, яких підо...
Малинський районний центр соціальних служб провів...
Жителів Малинщини запрошують на публічний звіт нар...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
​Про полон брата, війну та політику. Відверте інте...
Через зруйнований негодою міст у Житомирській обла...
Кандидат від "Слуги народу" в Малині з п...
Команда "Динамо" Малинського ВП — перемо...
У своє професійне свято кращі держслужбовці Малинщ...
Малинчанина засуджено до 8 років позбавлення волі...
Зареєстровані ще вісім кандидатів в нардепи по маж...
Зареєстровані ще вісім кандидатів в нардепи по маж...
​Матері загиблих АТОвців з Житомира відправились п...
​КСУ ухвалив рішення щодо конституційності указу п...
Керівників 15 закладів відпочинку Житомирської обл...
Буревій, який у травні повалив ліс у Житомирській...
Нардеп Павло Дзюблик опублікував свою передвиборчу...
​Родинам з дітьми до 6 років у Житомирській област...
У жителя Житомирської області вилучили колекцію зб...
Нардепи Вадим Кривенко та Павло Дзюблик висловили...
У Малинському районі припинено самовільне користув...
Мер Малина обіцяє 1000 гривень за інформацію про л...
Малинчанин вирішив через сайт "OLX" прод...
Поліцейські встановили осіб, які нещодавно у Малин...
18 червня — День дільничного офіцера
У річці Тетерів знайшли тіло 19-річної студентки ж...