Малин Інформ

У Житомирській області затримали іноземця, який намагався перевезти з Росії до Молдови біодобавки для схуднення


Житомирська митниця вилучила 3216 капсул біологічної добавки у громадянина Молдови.

Про це 10 жовтня інформує прес-служба Житомирської митниці ДФС.

«Працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Житомирської митниці ДФС спільно з відділом прикордонної служби «Овруч» в пункті пропуску «Виступовичі» блокували спробу переміщення через митний кордон України партію біологічної добавки «Білайт». Громадянин Молдови прямуючи з Росії до Молдови обрав смугу руху «червоний коридор». При проведенні усного опитування та письмового декларування він заявив про відсутність у нього будь-яких товарів, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню або переміщення яких через державний кордон України обмежено чи заборонено. Під час митного огляду транспортного засобу було виявлено не задекларований товар - 192 блістера та 28 контейнерів біологічної добавки «Білайт». Орієнтовна вартість товару складає більше 100 тис. грн», - йдеться у повідомленні.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Відповідно до протоколу про порушення митних правил товар затримано та буде передано на склад митного органу.

Варто зазначити, що «Білайт» — це натуральна біологічно активна добавка до їжі, що сприяє активному схудненню. Випускається у формі капсул, покритих кишковорозчинною оболонкою.

Як повідомляв Житомир.info, 19 серпня на кордоні в Житомирській області у молдаванина вилучили
три царські монети.

Житомир.info

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...