Малин Інформ

Учні Малинської дитячої школи мистецтв на обласному конкурсі вибороли 16 призових місць

З метою популяризації кращих творів українських та зарубіжних композиторів, підвищення рівня виконавської майстерності 13 березня  в м. Житомирі був проведений обласний огляд-конкурс сольного виконання учнів шкіл естетичного виховання.

Вихованці  Малинської дитячої школи мистецтв також взяли участь в огляді-конкурсі та зайняли призові місця.

 

Відділ духових та ударних інструментів:

I місце – Демедюк Олександра (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.

I місце – Ольштинський Артур (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Куліковський В.І., концертмейстер Пєтухова  Г.В.

II місце – Федоренко Інна (дерев’яні духові, старша вікова категорія) викладач Бурляй В.М., концертмейстер Мойсієнко  Н.А.

II місце – Дядя Іван (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.

II місце – Парубець Максим (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

II місце – Васьковська Софія (дерев’яні духові, молодша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

III місце – Маєвський Назарій (мідні духові, молодша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.

III місце – Литвиненко Софія  (дерев’яні духові, молодша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В

III місце – Козленко Євгеній  (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.

III місце – Пєтухов Назар (ударні, старша вікова категорія) викладач Пєтухов В.В., концертмейстер Пєтухова Г.В.

 

Фортепіанний відділ

Гран-прі –  Головатчин Максим (старша вікова категорія) викладач  Гловацька Н.М.

 

Народний відділ «бандура»

I місце – Єнько Софія (бандурист-інструменталіст, старша вікова категорія) викладач Майданович С.І., концертмейстер Перегуда Н.В.

місце – Степанчук Валентина (бандурист-вокаліст, старша вікова категорія) викладач Власенко Л.В.

II місце – Лосенко Олександра  (бандурист-інструменталіст, молодша вікова категорія) викладач Гузенко Т.С., концертмейстер Перегуда Н.В.

II місце – Грищенко Анастасія  (бандурист-вокаліст, молодша вікова категорія) викладач Власенко Г.М.

III місце – Олексієнко Катерина (бандурист-інструменталіст, молодша вікова категорія) викладач Гузенко Т.С., концертмейстер Перегуда Н.В.

Вітаємо переможців конкурсу!

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...