Малин Інформ

Учні школи № 3 завітали на екскурсію до Малинського відділку поліції

29 листопада в гостях у Малинському відділенні поліції разом з класним керівником побували учні 3-Б класу Малинської ЗОШ № 3 І-ІІІ ст № 3.

Дітей зустріли старший інспектор сектору превенції капітан поліції Г.Ю. Оліщук та інспектор сектору моніторингу капітан поліції Н.С. Ничипоренко гостям провели цікаву екскурсію по відділенню поліції, познайомили їх з роботою поліцейських. Найбільше враження та цікавість у дітей виникали при знайомстві з амуніцією та спецзасобами. Школярам дозволили приміряти каски, жилети. Вони з задоволенням робили фото на пам'ять з працівниками поліції.

Старший оперуповноважений сектору карного розшуку майор поліції В.В. Костюченко розповів школярам, що поліція — це не караючий орган, а правозахисний та відповів на всі запитання кмітливих.

Також дітям показали майданчик, де стоять автомобілі після аварії.  Роз’яснили, що може трапитись, якщо порушувати правила дорожнього руху.

Після екскурсії діти подякували працівникам поліції.

«Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика. Важливо, щоб діти довіряли поліції та розуміли важливість дотримання вимог закону й не допускали скоєння правопорушень», — зазначив начальник Малинського ВП Гайовий Олександр Миколайович.

Малинське ВП

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...