Малин Інформ

УВАГА! Змінилися реквізити для допомоги малинчанці Тетяні Нєвєровій

«Малин Інформ» вже писав про прохання про допомогу малинчанці Тетяні Нєвєровій, яка внаслідок травми не може самостійно пересуватися. Після цієї публікації з’явилися небайдужі люди, які намагалися допомогти жінці. Однак, з’явилися і шахраї, які намагалися видурити в родини гроші. Тому картку, номер якої був вказаний у попередній публікації, довелося заблокувати.

Надаємо новий номер рахунку: 2625 9510 4241 55. Отримувач: Неверова Тетяна Петрівна.

Нагадаємо, що пораючись по господарству, жінка впала і травмувалася. Лікарі поставили їй невтішний діагноз: незрощений МОС перелом шийки лівої стегнової кістки. Наразі вона не може пересуватися.

За словами її чоловіка Миколи Олександровича, дружині вже зробили одну операцію, однак вона не допомогла. Лікарі сказали, що потрібно ставити протез, який коштує 60 тисяч гривень. Плюс необхідні гроші на медикаменти та лікування. Сім’я, доходи якої є досить скромними, таких коштів не має і просить всіх небайдужих про допомогу.

Телефон чоловіка Миколи Михайленка: 097-93-56-937.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...