Малин Інформ

В Житомирі активісти С14 жорстоко побили безхатченка. ГУНП офіційно

ГУНП офіційно: інформація щодо нападу на активіста у Житомирі недостовірна

Головне управління Національної поліції в Житомирській області: Окремі Інтернет-видання 9-10 квітня поширюють неперевірену інформацію щодо нападу у Житомирі на активіста однієї з націоналістичних організацій.

Шановні журналісти, звертаємо вашу увагу на недостовірність вказаних у матеріалі відомостей.

28 березня пізнього вечора до обласної дитячої лікарні був доставлений 17-річний житомирянин з ножовим пораненням живота. Під час з’ясування усіх обставин отримання хлопцем травм було встановлено, що у закинутій будівлі на одній з вулиць обласного центру між групою молоді та чоловіком без постійного місця проживання виник конфлікт.

Попередньо встановлено, що бездомний спав у момент появи у приміщенні парубків. Ті ж почали наносити йому удари. Захищаючись, останній завдав одному з хлопців ножове поранення.

Нині встановлені під час попереднього з’ясування обставини перевіряються у рамках розпочатого кримінального провадження. Призначено низку експертиз, у тому числі щодо ступення тяжкості травм, отриманих обома учасниками сутички. Чоловік, що став об’єктом уваги молоді, є бездомним, займається збором вторсировини та склотари.

Обгрунтованих підстав для твердження щодо його причетності до поширення наркотиків немає.

Водночас заяви, зроблені окремими членами націоналістичної організації, щодо упередженості поліції у розслідуванні вказаного правопорушення є безпідставними і можуть грунтуватись на бажанні приховати істинні причини події. Відтак, шановні журналісти, звертаємо вашу увагу на обов’язок при підготовці матеріалів керуватись принципами об’єктивності та достовірності, а також радимо звертатись до офіційних джерел інформації для перевірки наявних відомостей, особливо поширених у соціальних мережах, що є вираженням суб’єктивних поглядів та думок.

Читайте також: У поліції назвали провокацією історію двох житомирських активістів С14, які звинувачували правоохоронців у «політичному замовленні»

Відділ комунікації поліції Житомирської області 

UPD Як писав раніше наш сайт Малинська організація С14 теж не минала спроби привернути до себе увагу. 

Читайте в тему: У Малині активістів С14 доводять до булінгу?    

 

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...