Малин Інформ

Вартість реконструкції стадіону «Полісся», який відкриють у Житомирі в 2019 році, буде коливатись в межах 150 млн грн, – Ігор Гундич

Центральний стадіон «Полісся» планують відкрити протягом 2019 року. Про це під час брифінгу розповів голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич. За його словами, після реконструкції центральна спортивна арена зможе приймати змагання не тільки всеукраїнського рівня, а й міжнародного.

«Якщо говорити про стадіон «Полісся», я скажу дуже просто: я пам’ятаю, що я говорив і завжди готовий нести відповідальність за кожне своє слово. Але ще раз повторюю: дуже просто критикувати і нічого не робити, тоді можна без проблем відкривати об'єкти і все виглядає дуже просто. Але не тоді, коли ти дійсно робиш один із найкращих спортивних об'єктів не тільки нашої області, а я вважаю що цей об'єкт буде одним із найкращих, це буде одна з найкращих спортивних арен нашої держави, тому що категорійність цього об'єкту буде дозволяти нам проводити змагання не тільки всеукраїнського рівня і чемпіонатів України, а ми так само зможемо проводити змагання міжнародного рівня. Зрозуміло, що десь і від мене залежали терміни здачі. Я максималіст, я вважаю, що треба робити таким чином, щоб найближчих років 50 ніхто того об'єкту після мене не переробляв. Тому дуже багато коректив проекту вносилися після моїх особистих відвідувань стадіону, після того, як я не погоджувався із тими проектними пропозиціями, які намагалися нам «впарити» проектанти, бо вони завжди намагаються пройти шляхом меншого супротиву», - розповів голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.


Внесення окремих змін у проект реконструкції центрального стадіону потягнуло за собою підвищення вартості робіт.

«Зрозуміло, що вартість збільшувалася, бо коли не було передбачено утеплення поля, підігріву поля, то логічно, що вартість збільшувалася. Але це дозволяло підняти категорійність стадіону. Якщо не було передбачено накриття над трибунами. Я полюбляю спорт і футбол в тому числі. Коли я їздив в Коростень на футбольні матчі, особливо це відчувалося восени, коли йшли осінні дощі, я, голова обласної адміністрації, сидів на трибуні під парасолькою (для мене це нормально), то міському голові чи керівництву району незручно і вони мене постійно намагались затягнути на якусь VIP-трибуну. Саме в Коростені, перебуваючи на стадіонах, я вирішив, що від VIP-трибуна має бути для всіх. Тому ми прийняли рішення і накриваємо 5000 місць, вони будуть під накриттям. Я не хочу, щоб була якась дискримінація. Якщо я голова облдержадміністрації, то я не хочу щоб мене тримали або гріли на VIP-трибуні, а прості вболівальники мають сидіти під дощем. В Коростені я до останнього на всіх матчах сидів разом з людьми, а на нашому стадіоні ми будемо разом сидіти з вболівальниками під накриттям. І дощ та сніг не будуть загрозою, щоб подивитися чи то футбольні матчі, чи то легкоатлетичні змагання, чи то якісь інші спортивні чи навіть культурні події. Там так само буде можливість проводити і концерти, бо після відкриття стадіону в нас не буде іншого місця, де ми можемо зібрати п'ять з половиною тисяч осіб», - каже голова ОДА.

Коли відбудеться відкриття центральної спортивної арени міста, Ігор Гундич прогнозує дуже обережно – не називаючи конкретних дат.

«Саме тому виникло таке питання, що ми не змогли здати цей об'єкт у 2018 році. Але я вже п’ятий голова обласної адміністрації, який обіцяє закінчити цей об'єкт, тому що реконструкцію його розпочали в 2005 році. Я не просто обіцяю, а я переконаний в тому, що в 2019 році я буду головою облдержадміністрації, який завершить реконструкцію цього об'єкта. Я думаю, що вартість цього об'єкта по завершенню буде коливатися в межах 150 мільйонів гривень», - сказав Ігор Гундич.

Нагадаємо, 27 червня 2018 року Ігор Гундич розповідав, що центральний житомирський стадіон «Полісся» планують відкрити до кінця року, що минув. А в жовтні 2018-го заступник голови Житомирської облдержадміністрації Роман Щебетов повідомляв, що на стадіоні монтують конструкцію для накриття трибуни та влаштовують фінальний шар асфальтного покриття навколо поля. У коментарі Житомир.info в жовтні 2018 року заступник голови ОДА Роман Щебетов казав, що підрядник робить вся для того, аби завершити реконструкцію стадіону до кінця листопада. Реконструкцію футбольного полія з 2016 року проводить житомирська фірма «Елітбуд-1».

Житомир.info

Коментарі Facebook:

Читайте також:

Активний Малинчанин

Ініціативи

Останні новини

Нардепи Вадим Кривенко та Павло Дзюблик висловили...
У Малинському районі припинено самовільне користув...
Мер Малина обіцяє 1000 гривень за інформацію про л...
Малинчанин вирішив через сайт "OLX" прод...
Поліцейські встановили осіб, які нещодавно у Малин...
18 червня — День дільничного офіцера
У річці Тетерів знайшли тіло 19-річної студентки ж...
У жителя Малина поліцейські виявили насіння конопл...
У Чоповицькій ОТГ відсвяткували день громади
У Малині відбулася чергова гра з міні-футболу на п...
Епідемія кору не залишає Житомирську область: за т...
Малинські легкоатлети взяли участь в чемпіонаті Ук...
Малинські легкоатлети взяли участь в чемпіонаті Ук...
У Гранітному вулиці Олексія Влодарського поки не б...
Медичних працівників Малинщини привітали з професі...
За два тижні червня викрито 39 грубих порушень пра...
У Житомирській області відкрито рибальський сезон
Малинський міський голова Олексій Шостак їде в Оде...
Житомирщині виділили 33,6 млн грн на компенсації з...
У Житомирській області діє 13 мобільних бригад для...
Ігор Гундич нагородив 80 молодих талантів стипенді...
Школярі Малина провели цікаву зустріч з поліцейськ...
У Малині з'явився ще один новий дитячий майда...
Малинчан запрошують на чергову гру міжрайонного че...
​До уваги жителів Житомирської області: ДФС відтер...
Завітайте в магазин "БЮСТLAND" — справжн...
Жителька Новограда-Волинського переказала іноземно...
Хто прибере сміття на зупинці? (Фото)
У Малині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
Віталій Журавський назвав воїнів-атовців з Малина...
Одне з підприємств Малина спалює на своїй територі...
Три мільйони гривень залучив Павло Дзюблик для очи...
Страшна негода нищила дерева на Малинщині
Павло Дзюблик закликав громадськість долучитися до...
Допоможемо врятувати життя маленькому Максиму!
Сидір Кізін як єдиний кандидат від об’єднаних наці...
Юних красунь нашого міста запрошують взяти участь...
Від партії Вакарчука до Верховної Ради малинчанам...
У Малині поліцейські виявили автомобіль, який знах...
Малинчан запрошують на відкриття Міжрайонного чемп...