Малин Інформ

Верховна Рада визнала вояків УПА учасниками бойових дій, а в Малині підняли червоно-чорний прапор

Сьогодні 26 березня набрав чинності Закон України щодо визнання воїнів Української повстанської армії учасниками бойових дій.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті Верховної Ради України, де зазначено, що ВРУ постановляє, що особи, які брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України у XX столітті у складі Української повстанської армії, Української повстанчої армії отамана Тараса Боровця (Бульби) "Поліська Січ", Української народної революційної армії (УНРА), Організації народної оборони "Карпатська Січ", Української військової організації (УВО), збройних підрозділів Організації українських націоналістів і відповідно до Закону України "Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті" визнані борцями за незалежність України у XX столітті. Порядок надання статусу учасника бойових дій зазначеним особам встановлюється Кабінетом Міністрів України.

В Малині гарно в цю тематику вписалася акція, з підняття червоно-чорного прапору, в центрі міста, організована громадсьими активістами. Чим встиг поділитися громадський діяч Микола Поліновський у себе на сторінці.

"Сьогодні з побратимами обновили стяг що висить в центрі міста .вирішили що кожний рік будемо вивішувати новий .це буде як нагадування всім що ми нікого не забули хто загинув за Україну. Слава Україні!"

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...