Малин Інформ

«Волонтер 2015»: Наш звіт для наших земляків

5 вересня — Міжнародний день благодійності

Усе більше волонтери рапортують про припинення роботи. Не залишилось ані грошей, ані сил, ані цілі, яка була чіткою і зрозумілою у червні 2014-го. Війна випалює не лише броню. Мотивовані і сповнені впевненості люди вигоряють так само. На третьому році війни, мабуть, як ніколи важко утримати ціль у фокусі.

Тому дякуємо усім, хто долучався до спільних добрих справ, без вашої підтримки у нас нічого б не вийшло. Тож хочу сказати декілька слів, щоб ви, як і я, пам’ятали і пишались спільними справами, зробленими для тих, хто цього потребує більше за нас самих. За тих, хто, взявши автомат в руки, пішов захищати країну, за тих, хто засинає, щоночі згадуючи свою маму, хто щодня бореться із хворобою і мріє стати здоровим.

Листопад 2015 року. Наш волонтер Тетяна Левкова перевідувала поранених у львівському військовому шпиталі... Потім була організація зустрічей із героями АТО. Наших захисників запросили у ЗОШ №5 та школу-ліцей №1 на уроки патріотичного виховання. Неодноразово відвідували ці школи!

Водночас, ніколи не забуваємо про тих, хто воює на фронті і тричі передавали передачі в 24 ОМБ, у якій воюють наші земляки. Крім того, три коробки з благодійною допомогою передавали в окремий штурмовий батальйон «Айдар».

Наша Благодійна організація «Благодійний фонд «Волонтер 2015» створила і встановила трьом землякам, учасникам АТО, яких нема серед живих, — біл-борди у центрі Малина.

2 лютого БО «БФ «Волонтер 2015», разом із побратимами з 95-ої аеромобільної бригади 13-го батальйону, друзями, колегами їздили перевідувати в лікарню «НОДУС», що в Броварах, нашого земляка Валерія Сергієнка. Сім важких місяців він боровся за життя. Завдяки волонтерам, небайдужим людям його стан значно покращився.

6 лютого організували і провели акцію «Допомога військовим — завдання для кожного!»— зібрали 3161,75 гривні на лікування Валерія Сергієнка та необхідних продуктів і речей для солдатів — більше як на 3000 гривень. Відправили в 90 батальйон 81-ту бригаду передачу, де на неї чекали теж наші земляки.

20 лютого разом організували і провели акцію «Вшануймо пам’ять героїв Небесної сотні», у якій взяли участь чимало малинчан — учасників АТО. Біля пам’ятника Героям Небесної сотні провели мітинг, виступали бійці, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані, поспілкувались про майбутнє України.

А згадайте благодійний концерт «Будемо жити!» на підтримку Сергієнка Валерія, який ми разом організували і провели! Зібрали небагато-немало — 10 650 гривень!

Далі — нова робота. Провели акцію «Приготуймо Великодній кошик для солдата». Відправили посилки з пасочками та іншими смаколиками, щоб відчути, що ми їх чекаємо і не забуваємо про них турбуватись!

У міру того, як збираємо допомогу спільними зусиллями, комплектуємо посилки на фронт. Відправили три коробки — в 59-ту і 54-ту ОМБР, 30-ту ОМГБ, 92-ту танкістам. Також скомплектували і відправили дві коробки у 130-у ОРБ та 92-ту ОМБ. Надіслали передачу з допомогою в 95-ту аеромобільну в Слов’янськ.

Працювали волонтери благодійного фонду і в іншому напрямку. Як живуть діти в інтернаті? Думаю, багато людей задавали собі це питання... Це не просто навчання, харчування та відпочинок — там проходить їхнє життя, сповнене емоцій, із першими досягненнями та розчаруваннями. Зокрема, завдяки малинчанам, трудовому колективу ДП «Малинський лісгосп АПК» і солодким подарункам від депутата обласної ради Олега Дзюбенка, вдалося організувати, дійсно, феєричне свято — «Подаруй дитині радість в день святого Миколая».

19 грудня група активісти БО «БФ «Волонтер 2015, та бійці ДУК Правий Сектор, відвідали з подарунками школу-інтернат у Потіївці. Волонтери привезли солодкі подарунки, дитячі іграшки, засоби гігієни, медикаменти і все, що необхідно малечі.

22 грудня з нагоди Дня Святого Миколая волонтери Благодійної організації «Благодійний фонд «Волонтер 2015» завітали у кафе «Рояль», аби разом із благодійною місією «Салем», привітати зі святом дітей із Вишевицької школи-інтернату.

Наші земляки, як завжди, показали себе не байдужими людьми і не залишилися осторонь від чужої біди. За час різдвяних свят на рахунок БО «БФ «Волонтер 2015» надійшло більше 5000 гривень на лікування маленької Валерії Сидорчук. Спільними зусиллями дівчинка росте здоровою.

14 січня, у день святого Василія, настоятель Свято- Покровської церкви УПЦ КП (що у Городищах) у Малині, отець Василій, разом із волонтерами БО «БФ «Волонтер 2015» Олексієм Семенівим та Олексієм Костюченком відвідали діточок у Потіївській школі-інтернаті. Привітали учнів та персонал зі святом, привізши солодощі та печиво, які зібрали прихожани церкви.

У здоровому тілі — здоровий дух. Саме під таким гаслом представники БО «БФ «Волонтер 2015» і тренери з боксу Олег Сервецький і Рубірландер Руіз Пейкс, разом із президентом боксерського клубу «Сармат» Олексієм Костюченком провели для вихованців Потіївської школи-інтернату майстер-клас із боксу, який показали Артем Заташвілі та Єгор Федосенко.

Ще в лютому на електронну адресу фонду надійшов лист-прохання про допомогу хлопчику Вані з Потіївського інтернату. Дніпропетровські волонтери, практично з іншого краю України, вирішили підтримати хлопчика з Житомирщини. Ми зі своєї сторони вирішили теж долучитись до надання допомоги. Адже Ваня, ніколи вже не ходитиме, лікарська помилка коштувала хлопцю рухомості ніг. Але не лише така біда спіткала Ваню: родина хлопчика — соціально незахищена, він і його сестри позбавлені материнської любові. Але завдяки небайдужим малинчанам Ваня отримав підгузки та речі, діти в Потіївському інтернаті як завжди тепло зустріли відвідувачів, а радості Вані не було меж.

У квітні Прихожани Свято-Покровського храму УПЦ Київського патріархату, що в Городищах у Малині, під час Богослужінь зібрали 700 гривень. А також хліб, випічку і продукти. Передали усе в БО «БФ «Волонтер 2015». А в Потіївку і сам отець Василій їздив разом із волонтерами вручати вихованцям закладу подарунки на Святого Миколая.

Така підтримка і благодійність Української православної церкви — не перша, і далеко не остання. Разом із отцем Василем допомагає волонтерам робити добрі справи і отець Степан — настоятель Головківського храму УПЦ Київського патріархату.

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки громадських організацій, підприємців і волонтерів, із 4 по 24 квітня 2016 року провів ХІ щорічну Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця», метою якої був збір коштів на придбання реанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень України.

Так, за підтримки БО «БФ «Волонтер 2015» стартувала ця акція і в Малині, до якої долучились підприємці міста та району, волонтери, громадські активісти. В рамках акції було проведено концерт «Малин має талант-3» який став традиційним для жителів міста. Також було організовано дитяче свято «ОСТРІВ СКАРБІВ». Організаторами акції в Малині виступили: представники БО «БФ «Волонтер 2015» Юлія Боровенська, Віталій Багнюк, Ігор Березюк, Аня Дядя та агентство «Bastet».

Травневі свята активісти БО «БФ «Волонтер 2015» провели з користю та в робочому ладі. 20 вихованців Потіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату безкоштовно мали змогу відвідати циркову виставу в Малині. Це були діти, які залишились у закладі наодинці, тоді, коли інші роз’їхались по домівках. Організаторами поїздки виступили малинчани Олег Степанчук, Олександр Нечипоренко та Олег Тржецецький, котрим небайдужа доля цих дітей, зокрема, мережа аптек «Нікон» і перевізник Олександр Столяр. Завдяки кінотеатру «Оазис» було придбано сік та солодощі.

Також волонтери фонду побували в іншому закладі — Вишевицькій школі-інтернаті куди завезли велику кількість одягу, ліків, солодощів та свячених пасочок.

В обох школах багато сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Вони з дитинства прикуті до милиць, візків, ліжок, проте ці діти сильні духом та активною життєвою позицією. Вони старанно вчаться, беруть участь у художній самодіяльності, виставках творчих робіт. І дарувати щастя таким малюкам — наша найбільша радість...

...В країні підростає покоління, яке вже не пам’ятає України без війни, а поруч із ними ті, хто її так і не помітили. Час, як виявилось, гоїть не всі рани. Буває, що з кожним роком рубці не затягуються, а стають тільки глибшими. Принаймні, так здається на третьому році війни.

Тож цінуйте те, що роблять для вас інші, і робіть добро для тих, хто робить його для вас. Життя — річ жорстока, головне — залишатися людиною!

 

БО «БФ «Волонтер 2015».

Коментарі Facebook:

Читайте також:

Активний Малинчанин

Ініціативи

Останні новини

Малинське КП "Добробут" отримало нового...
Малинська міська бібліотека провела захід у пам’ят...
У Малинському районі автомобіль злетів у кювет. Во...
Через алкоголь та цигарки у Малині ледве не згоріл...
У Малині вщент згоріла фура (Фото)
Поліція розшукує жительку Житомирської області, як...
​Що міністр оборони розповів про «формулу Штайнмає...
Лагута написав заяву на звільнення, а два нових за...
Дев’ять місцевих рад Житомирської області отримают...
Дев’ять місцевих рад Житомирської області отримают...
Дев’ять місцевих рад Житомирської області отримают...
Дев’ять місцевих рад Житомирської області отримают...
З річки Кам’янка у Житомирській області рятувальни...
У житомирській багатоповерхівці ТОРівці затримали...
​У Новограді-Волинському військовий КамАЗ зіткнувс...
У Малині чергова ДТП: водій легковика врізався в е...
Житомирська ОДА виділила семи закладам 115 тис. гр...
Житомирська ОДА виділила семи закладам 115 тис. гр...
Житомирська ОДА виділила семи закладам 115 тис. гр...
Житомирська ОДА виділила семи закладам 115 тис. гр...
Житомирська ОДА виділила семи закладам 115 тис. гр...
Житомирська ОДА виділила семи закладам 115 тис. гр...
На сесії голова Житомирської ОДА Бунечко виступав...
​Під час обшуків на лісопильнях Олевського району...
Поліція розшукує студентку з Житомирської області,...
У житомирській поліції розповіли про «постійних кл...
На трасі у Житомирській області затримали «гастрол...
24 години роботи і підписані контракти на $500 міл...
​Депутатам Житомирської облради не вистачило голос...
​Депутатам Житомирської облради не вистачило голос...
У Новограді-Волинському перехожі врятували дворічн...
Малинчан запрошують взяти участь у Марші спротиву...
​Народний депутат на сесії Житомирської облради: М...
​Народний депутат на сесії Житомирської облради: М...
​Народний депутат на сесії Житомирської облради: М...
Голова Житомирської ОДА для обраних ЗМІ дав пресбр...
За вихідні у Житомирській області пошуковці виявил...
​У Житомирській області потяг травмував чоловіка,...
Комісія виявила, що в Олевському лісгоспі приховув...
Житомирські підприємці вийшли на акцію проти закон...