Малин Інформ

Волонтери та воїни-атовці не з порожніми руками завітали у дитяче відділення Малинської лікарні

Активісти БО "БФ "Волонтер 2015" та представники Малинської міськрайонної асоціації учасників бойових дій відвідали дитяче відділення Малинського МТМО.

Весна дарує відчуття оновлення і змушує будувати світлі плани на майбутнє.

Дуже хочеться, щоб ця пора року внесла подібний оптимізм і в життя у лікарняних палатах чи в нужденних сім’ях цих дітлахів на фото. Віримо, але не забуваємося допомагати їй у цьому! 

Сьогодні з друзями відвідав наших маленьких підопічних із дитячого відділення лікарні. Пам'ятаю, що не всі з цих дітей дома мають можливість нормально харчуватися. Адже буває в світі так, що хтось може випити лишню пляшку пива та придбати собі пачку цигарок, а не банана чи цукерку дитині. Ніколи нікого не звинувачую. Можна звісно кивати в сторону тих хто мав би за цими процесами слідкувати, але за всіма не вгледиш і не прослідкуєш. Діти вони завжди залишаються дітьми. І кожне дитя хоче чогось смачного. І діти не винні, що в їх батьків не завжди є фінанси, щоб придбати ліки. Принесли в їхню палату ще трохи сонячних промінчиків — у вигляді все тих же ліків, продуктів та іграшок. 

ВЕЛИЧЕЗНА ПОДЯКА вам жителі Малина, що завжди не лишаєтесь байдужими чужої біди. Навіть ті з вас хто знаходиться в далекій і сонячній Іспанії і ті хто поряд, як Наталія Марущак, якій особиста подяка за одяг для багатодітної родини з Малинівки.

Щиро вдячні всім за турботу!

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...