Малин Інформ

Воїну Сергію Кисілю, який був поранений у зоні ООС, потрібна допомога на операцію

Коли розпочалася війна на Донбасі, Сергій Кисіль мужньо захищав Україну від агресії східного сусіда. Однак ворожий снаряд, на жаль, не проминув його: у лютому 2015 року під час мінометного обстрілу Сергій був поранений у ліву ногу.

Чоловік переніс кілька операцій, проходив реабілітацію у Львові, потім в Іспанії. Там лікарі з’ясували, що у чоловіка аж на 9 сантиметрів випнута кістка, і він вкотре потребує оперативного втручання. Отож, йому довелося пережити ще операції, остання з яких пройшла 28 січня цього. Однак Сергій потребує ще однієї операції, вартість якої складає більше 250 тисяч гривень.

Наразі чоловік має ІІ групу інвалідності й ледве пересувається по помешканню.

Його рідні в розпачі, адже таких грошей у родини немає. Тому рідні та близькі дуже просять усіх небайдужих допомогти зібрати кошти на операцію.

Кошти можна перерахувати за такими реквізитами: номер картки «ПриватБанку» 5168 7573 8363 4146, отримувач — мама Сергія Анастасія Федорівна Кисіль.

Номер мами: 096-97-610-43.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...