Малин Інформ

З початку року рибоохоронний патруль Житомирської області виявив 65 порушень

Протягом перших двох тижнів 2019 року Житомирським рибоохоронним патрулем по водоймам та ринкам області було здійснено 21 рибоохоронний рейд.

У своїй роботі рибоохоронні патрульні постійно співпрацюють з громадськими інспекторами, представниками об’єднаних територіальних громад, єгерями та поліцейськими. Останні надають суттєву допомогу у викритті правопорушень, зокрема при здійсненні опору з боку порушників.

Всього Житомирським рибоохоронним патрулем за першу половину січня викрито 65 порушень Правил любительського і спортивного рибальства, з них три грубих.

Так, 11 січня о 13 годині на річці Гнилопять, біля села Бистрик Бердичівського району оперативною групою виявлено громадянина, який ловив рибу за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки. Рибоохоронні патрульні затримали браконьєра якраз «на гарячому», коли він саме ставив сітку під лід. Стосовно порушника був складений адміністративний протокол за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Сітка вилучена та опломбована.

Щодо рибалок-любителів за перевищення кількості жерлиць на одного рибалку складено 52 адміністративних протоколи за ч.3 ст.85 КУпАП і виписано штрафів на загальну суму 3366 грн.

Всього протягом 14 днів патрульними було складено 10 актів виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений, згідно яких вилучено 23 сітки, загальною довжиною 1 125 м.

Всього Житомирським рибоохоронним патрулем із водойм області вилучено 69 знарядь лову та 30 кг незаконно добутих водних біоресурсів.

Житомирський рибоохоронний патруль закликає усіх громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства! Інформацію щодо виявлених порушень правил рибальства чи незаконного збуту водних біоресурсів, продажу заборонених знарядь лову необхідно повідомляти на телефон «гарячої лінії» рибоохоронного патруля: (0412) 24-57-81, 0674146074.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...