Малин Інформ

За останній рік Житомирський рибоохоронний патруль виявив більше півтори тисячі порушень

Житомирський рибоохоронний патруль — нова структура, яка прийшла на зміну Житомиррибоохороні. Приємно, що з початку запуску роботи рибоохоронних патрулів в регіонах нам уже вдалося виконати величезну роботу й здійснити значний прогрес. Основним пріорітетом нашої роботи є використання європейського досвіду, сучасне оснащення та відкритість перед суспільством.

У зоні контролю рибоохоронного патруля 2822 річки, загальна протяжність яких складає 13 753 км, 54 водосховища та 1826 ставків.

Наразі у відомстві працюють 15 державних інспекторів. Новий склад патруля пройшов фахове навчання та курси підвищення кваліфікації. Також постійно проводяться планові та позапланові заняття, де додатково вивчаються норми законодавства, що регламентує рибоохоронну діяльність, питання антикорупційного законодавства, іхтіології тощо.

Рибоохоронні патрульні проводять рейди на водоймах, перевіряють законність збуту водних біоресурсів у точках продажу, слідкують за дотриманням режимів рибальства підприємцями галузі. А також співпрацюють з громадськістю і ведуть роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил рибальства.

Так, приміром, з жовтня 2018 року Житомирський рибоохоронний патруль розпочав проводити лекції у школах та вищих навчальних закладах області. На заняттях державні інспектори роз’яснюють нашій молоді правила рибальства, пояснюють яка відповідальність передбачається за їх порушення, демонструють дозволені та заборонені знаряддя лову.

Протягом 2018 року Житомирським рибоохоронним патрулем проведено 654 рейди, під час яких виявлено 1583 порушень правил рибальства, з них 377 – грубих.

Грубе порушення – це рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову.

Рибоохоронними патрульними задокументовано всі 377 грубих порушень. Матеріали вчасно були направлені на розгляд суду. Також, стосовно грубих порушників нараховано збитків, які були завдані рибним запасам області на загальну суму 389 354 грн.

Крім того, робота рибоохоронного патруля велася у напрямку боротьби із незаконною торгівлею або зберіганням заборонених знарядь лову та вилучення їх із обігу. До відповідальності притягнуто 48 осіб.

Також державними інспекторами складено ще 512 адміністративних протоколів за порушення правил рибальства, які вважаються не грубими (за перевищення кількості гачків чи снастей на одного рибалку, за лов риби у заборонених місцях, наприклад, на зимувальній ямі і т.д.). Згідно цих протоколів патрульними виписано постанов і стягнуто із правопорушників штрафів на суму 32 641 грн.

За продаж водних біоресурсів без належних документів складено 88 адміністративних протоколів та вилучено 1135 кг водних біоресурсів;

Згідно з постановами суду, з правопорушників стягнуто штрафів на суму 125 065 грн. Ця цифра не є остаточною, адже справи в суді ще розглядаються (термін розгляду справи – три місяці).

Також рибоохоронними патрульними вилучено 40 човнів та 2 064 заборонених знарядь лову. Шість разів протягом 2018 року Житомирським рибоохоронним патрулем проведено знищення вилучених заборонених знарядь лову, серед яких 74 км сіток.

Ми дякуємо усім небайдужим громадянам, рибалкам-любителям за активну допомогу та надання оперативної інформації на «гарячу лінію» про факти порушення правил рибальства! Сподіваємось на подальшу нашу співпрацю! У нас одна мета – збереження рибних запасів, нашого природного багатства!

Телефон «гарячої» лінії: (0412) 24-57-81, 0674146074.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Коментарі Facebook:

Читайте також:

Активний Малинчанин

Ініціативи

Останні новини

Медичних працівників Малинщини привітали з професі...
За два тижні червня викрито 39 грубих порушень пра...
У Житомирській області відкрито рибальський сезон
Малинський міський голова Олексій Шостак їде в Оде...
Житомирщині виділили 33,6 млн грн на компенсації з...
У Житомирській області діє 13 мобільних бригад для...
Ігор Гундич нагородив 80 молодих талантів стипенді...
Школярі Малина провели цікаву зустріч з поліцейськ...
У Малині з'явився ще один новий дитячий майда...
Малинчан запрошують на чергову гру міжрайонного че...
​До уваги жителів Житомирської області: ДФС відтер...
Завітайте в магазин "БЮСТLAND" — справжн...
Жителька Новограда-Волинського переказала іноземно...
Хто прибере сміття на зупинці? (Фото)
У Малині внаслідок ДТП загинув мотоцикліст
Віталій Журавський назвав воїнів-атовців з Малина...
Одне з підприємств Малина спалює на своїй територі...
Три мільйони гривень залучив Павло Дзюблик для очи...
Страшна негода нищила дерева на Малинщині
Павло Дзюблик закликав громадськість долучитися до...
Допоможемо врятувати життя маленькому Максиму!
Сидір Кізін як єдиний кандидат від об’єднаних наці...
Юних красунь нашого міста запрошують взяти участь...
Від партії Вакарчука до Верховної Ради малинчанам...
У Малині поліцейські виявили автомобіль, який знах...
Малинчан запрошують на відкриття Міжрайонного чемп...
У Малині та районі з'явилося ще кілька майдан...
У Малині дівчатка допомагають хлопчикам нести служ...
Понад півтисячі жителів Черняхівщини закликали нар...
За посів маку і конопель жителів Малинщини притягу...
У Житомирській області СБУ провела контрдиверсійні...
За останній місяць до Малинського відділку поліції...
Завдяки портативному діагностичному телемедичному...
Далі буде? А на фіга!!!!!
Володимир Зеленський відсторонив від посади голову...
Житомирський рибохоронний патруль виявив 117 груби...
У Коростені перекрили канал контрабанди цигарок до...
У Житомирі відбувся третій Молитовний сніданок, пр...
На Київщині правоохоронці Житомирської області вия...
До уваги малинських противників вакцинації: Верхов...