Малин Інформ

За здоров’ям і красою — у «Грацію & Силу»!

Понад шість років у Малині працює фітнес-клуб «Грація & Сила». За ці роки він подолав шлях від невеличкої фітнес-студії до повноцінного фітнес-клубу з тренажерним залом, залом групових тренувань та залом Pole Dance. Відвідувачі фітнес-клубу — це звичайні малинчани, які ведуть здоровий спосіб життя та спортсмени, які готуються до змагань.

Отож, чим саме цікавий фітнес-клуб «Грація & Сила»? Найперше — тим, що тут допомагають кожній людині досягти своєї мети. Буде це схуднення, набір ваги, корекція тіла, допомога з правильним харчуванням, реабілітація після травм чи просто приємний відпочинок. Кожен, хто приходить сюди, обов’язково повертається додому в гарному настрої, адже час, проведений тут, — це не лише крок до досягнення своєї мети, а й спілкування з однодумцями.

У команду тренерів входять дипломовані спеціалісти з різних напрямків. Серед них засновник і керівник Юлія Геоня, яка також є персональним тренером і тренером групових занять фітнес-клубу «Грація & Сила» з напрямків Пілатес, Пілатес для вагітних, Стретчинг, Степ аеробіка, Дитячий фітнес, Функціональний тренінг, Pole Dance. Працює в сфері фітнес-індустрії більше дев’яти років, із них сім — у м. Малині.

Олександр Геоня, дипломований персональний тренер тренажерного залу, реабілітолог з міжхребцевих гриж, тренер групових занять з напрямку Функціональний тренінг, TRX, CrossFit та кроcсфіт для дітей.

А також, Олександра Бенчук, випускниця кафедри циркового мистецтва Київської Академії Естрадного та Циркового мистецтв, сертифікований інструктор тренажерного залу, тренер дитячої гімнастики та групових занять із багаторічним досвідом роботи.

Які ж напрямки групових тренувань пропонує Фітнес-Клуб «Грація & Сила»?

Functional training

Схуднення, надання тонусу м’язам, збільшення витривалості, швидкості та спритності свого тіла. Розрахована для середнього та високого рівня підготовки. Бажано поєднувати зі стретчингом.

Step

Заняття зі степ-аеробіки позитивно впливають на організм людини: зміцнюють серцево-судинну, дихальну та кісткову системи, покращують загальну витривалість та допомагають схуднути. Рекомендовано для будь-якого рівня підготовки.

Crossfit та Crossfit kids Forging Elite Fitness

Це система загальної фізичної підготовки основана на почерговій зміні базових рухів з різних видів спорту, які виконують із високою інтенсивністю. Crossfit включає в себе загальну фізичну підготовку. Підходить для дорослих та дітей від чотирьох років.

TRX (Total Body Resistance)

Головна перевага тренувань TRX — робота з власною вагою. На групових заняттях акцент припадає на тренування серця, м’язів кору, верхнього плечового поясу та сідниць. Можливі групові та персональні заняття. Для будь-якого рівня підготовки.

Гімнастика для дітей з 4-х років

Групові та персональні тренування для діток. Сприяють набуттю впевненості у собі, граційності та гнучкості, формуванню гарної постави, міцного імунітету та витривалості.

Йога

Спрямована на розвиток гнучкості, зміцнення м’язового корсету, витягування хребта і формування гарної постави, збільшення рухливості суглобів, покращення роботи внутрішніх органів і всіх систем органів.

Pilates

Створення «сильного центру», підтягнення тіла, попередження болю в попереку, покращення постави, зміцнення м’язів спини. Заняття підходять для будь-якого віку.

Stretching

Тренування спрямоване на підвищення гнучкості, відновлення та розслаблення м’язів після активного тренування, запобігання відкладенню солей, покращення кровообігу, зняття напруження, покращення постави.

Pole Dance

Регулярні тренування з Pole Dance дарують гарну струнку фігуру, впевненість у собі та надзвичайну пластичність. Спробуйте, якщо стомились від звичайних силових тренувань або хочете їх урізноманітнити!

ABL

Силове функціональне тренування, направлене на корекцію ніг, пресу та сідниць, в якому використовується додаткове обладнання — платформи, гантелі, резина тощо. Тренування для жінок для опрацювання «проблемних» зон — живіт, стегна, сідниці. Підходить для будь-якого рівня підготовки.

Press&stretching

Опрацювання м’язів пресу та глибока розтяжка м’язів — чудове доповнення до будь-якого силового або аеробного тренування. Допоможе підтягнути тіло та скорегувати фігуру, стати гнучкішими, стрункішими, підвищити життєвий тонус.

Zumba

Фітнес-програма танцювального напрямку, яка поєднує в собі аеробіку, інтервальне та силове тренування. У результаті «спалюється» максимум калорій, зміцнюються м’язи, покращується робота серця.

Крім цього, клієнти фітнес-клубу «Грація & Сила» беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях, зокрема з CrossFit, а найближчим часом ще й на змаганнях з Pole Dance. Тренери клубу беруть участь та допомагають у проведенні різноманітних заходів у Малині.

Якщо хочете привести у форму тіло, пройти реабілітацію після травм або операцій чи просто чудово провести час, і все це за помірною ціною, запрошуємо у фітнес-клуб «Грація & Сила»!

Адреса: місто Малин, вулиця Неманихіна, 5.

Телефон: +38 (093) 773-20-68.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...