Малин Інформ

Жахіття смітників Малина — всі на Екоквест!!!

Малин та околиці міста потерпають від стихійних сміттєзвалищ. Не допомагають встановлені нові пластикові контейнери, а також просвітницька робота серед громадськості, яку ведуть екоактивісти. Навіть присутність міського голови та вправи в ораторському мистецтві на суботниках не стають дієвими в боротьбі зі стихійними сміттєзвалищами. Але от чи дійсно хтось бореться з подібним явищем у місті, якщо на нашу пошту потрапляють подібні матеріали з пропозицією "відкрити меру очі"? Вирішувати вам... 

Читайте в тему: «І не бачать, і не знають…» Чому ні чиновники, ні комунальники не помічають несанкціоноване сміттєзвалище у Малині?

Матеріали з редакційної пошти. Стиль викладення і орфографія автора збережені:

"Якщо влада планує прибирати стихійні сміттєзвалища в околицях міста, то там одним лиш суботником не відбудешся. Можливо, треба запустить акцію: "Покажи меру де його смітник? Меру його смітник може несподобатись))) Але ж він повинен ініціювати покращення умов проживання громадян!!!) Фото і "адресу" смітників надсилати на адресу чиновників міськради, а якщо ті вирішать, що прибрати сміття всеж-таки варто і поставитити таблички, інформаційні антисміттєві постери на біг-бордах замість агітаційних Біг-Морд, де громадянам роз'яснюється, що для сміття є спеціальні, придбані до речі за їх кошт сміттєві баки, а не місце під деревом чи у "ямці", де сусід свій пакет сміття викинув, то і автору фото смітника і самому долучитися до його прибирання?

Таке потрібно прибирати екскаватором... Перші два фото біля річки Ірша на "Липках" зі сторони фабрики

Провулок Чорновола, здається, "Липки"

Фабрика, околиці вул. Барміна

 Понад Іршею між "Липками" і залізним мостом через річку

P.S. Може я трохи згаряча, ідея суботника хороша і з чогось таки треба починати владі працювати, але проблема є, просто її не всі бачать. Й інколи потрібно деяким людям допомогти розкрити очі".

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...