Малин Інформ

Житомирський рибоохоронний патруль долучається до акції «Чисті водойми – екологічно здорова країна»

З нагоди Всесвітнього дня води Держрибагентством України ініційовано акцію «Чисті водойми – екологічно здорова країна». Житомирський рибоохоронний патруль долучається до акції та 22-23 березня організовує прибирання прибережних смуг по усій області.

Сьогодні разом із студентами технологічного та агроекологічного університетів прибрано береги річки Тетерів та Житомирського водосховища. Дякуємо керівництву університетів, викладачам та студентам, які прийняли активну участь у даній акції! Усі залишились задоволені результатом роботи!

Завтра о 10 годині Працівники Житомирського рибоохоронного патруля разом із громадськістю будуть прибирати берег річки Тетерів між селами Перлявка та Корчак, та між 17м-18м км автошляху Житомир-Чуднів.

Також 23 березня до прибирання долучаються місцеві жителі окремих об’єднаних територіальних громад, які самоорганізувались і проведуть дану акцію у смт Любар (від ГЕС до міського пляжу), смт Нова-Борова (Іршанське водосховище), м. Малин (Малинське водосховище), смт Корнин (Корнинське водосховище).

Запрошуємо всіх небайдужих громадян, представників ЗМІ та рибалок долучитись до акції. Будьмо відповідальними та покращимо екологічний стан разом! До зустрічі!

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...