Малин Інформ

Житомирський рибоохоронний патруль провів рейд на річці Уборть

13 травня 2019 року під час рибоохоронного рейду на р. Уборть, що у Олевському районі, виявлено 6 порушень правил рибальства.

Так, житель с. Лопатичі ловив рибу з дерев’яного човна за допомогою п’яти сіток. У заборонених знаряддях були такі водні біоресурси: лящ – 28 екз., окунь – 1 екз., щука – 1 екз. Збитки, завдані державі, склали 4 837 грн.

Згодом, виявлено ще двох порушників, які здійснювали вилов риби сіткою. Стосовно усіх громадян складені адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Ще один адмінпротокол за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП складений на громадянина, який зберігав заборонене знаряддя лову – ліскову сітку.

Також під час відпрацювання р. Уборть, поблизу с. Лопатичі Олевського району інспектори вилучили 30 (!) сіток. Усі знаряддя опломбовані та складені відповідні документи. У подальшому вони будуть комісійно знищені за участі громадськості та ЗМІ.

Житомирський рибоохоронний патруль закликає усіх громадян дотримуватись природоохоронного законодавства! Інформацію про порушення правил рибальства та незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – прохання повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (0412) 24-57-81 та (067) 414-60-74.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...