Малин Інформ

Житомирський рибоохоронний патруль відзначив грамотою громадську організацію «Громада рибалок Малинщини»

Подія відбулася першого лютого цього року під час проведення наради з державними інспекторами Житомирського рибоохоронного патруля.

На даний час громада налічує більше 80 учасників. На території Малинського району члени організації спільно з рибоохоронним патрулем приймають активну участь у проведенні рейдів, організовують прибирання прибережних смуг. У листопаді 2018 року за рахунок добровільних членських внесків було зариблено водосховище «Малинське», куди випущено близько однієї тонни малька білого амура та коропа. Також громада започаткувала так зване чергування, коли кожного дня «чергові» об’їжджають водойми з метою запобігання порушень Правил любительського і спортивного рибальства.

«Дякуємо вам за активну позицію та допомогу у налагодженні порядку на водоймах. Ми і надалі будемо співпрацювати задля захисту, розвитку та відновлення рибного господарства області», — заявив керівник рибоохоронного патруля Житомирщини Олександр Гонтар.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube і в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...