Малин Інформ

Зустріч із воїнами-учасниками АТО й волонтерам провели у Малинській ЗОШ № 5

Місяць лютий в історії України багатий на події, на жаль, велика частка з яких — сумні. У новітній історії нашої держави цей проміжок часу окреслився кровопролиттям на Майдані, а згодом і трагічними подіями Дебальцевського плацдарму. Саме з метою згадати ці страшні події та усвідомити справжню ціну, яку платить наша держава за свою незалежність, у середу, 28 лютого, педагоги й учні Малинської ЗОШ № 5 провели патріотично-виховний захід для старшокласників — «Герої нашого часу».

На захід були запрошені малинчани-учасники АТО Віктор Пінчук, Андрій Михайленко, Максим Єщенко, волонтери — голова БО «БФ «Волонтер 2015» Олексій Семенів і керівник малинської філії об’єднання дружин та матерів загиблих бійців АТО Ярослав Дмитренко, а також педагоги з інших міських шкіл.

Спілкуючись із гостями, діти дізнались багато цікавого про сучасну українську армію, бойову техніку та волонтерську допомогу солдатам. Бійці щиро подякували дітям за те, що вони морально підтримують своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою. У виконанні ж учнів прозвучали хвилюючі рядки віршів, пісень, побажань миру та злагоди в суспільстві. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих в зоні бойових дій.

Проведені виховні години сприятимуть підвищенню рівня патріотичного виховання національної самосвідомості, а такі уроки мужності назавжди залишиться у пам’яті учнів та стануть справжніми уроками життя, переконані запрошені гості. 

Завершилася зустріч врученням квітів і подарунків-сувенірів, які школярі власноруч виготовили для воїнів, та фотографією на пам’ять.

Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках у Фейсбуці, Вконтакті, Однокласниках та Твіттері, а також підписуйтесь на наші канали у Youtube та в Telegram.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи

Загрузка...