Малин Інформ

Декілька тижнів помилуватися, а потім нещадно викинути

Наближається Новий рік, а атрибутом цього свята є ялинка. Традиція прикрашати ялинку пішла з давніх часів. Ніби це вічнозелене дерево, наділене добрими духами, яке прикрасять, приверне прихільність духів. Даний звичай можна приписати німцям, а саме гунам, які це дерево вважали священним.

Ялина, сосна або ялиця - невід'ємний атрибут новорічних і різдвяних свят. Звичайно усім хочеться внести ці рослини в домівку, прикрасити їх, почути летючий аромат речовин(ефірних масел), який виділяють вічнозелені та наповнюють домівку запахом лісу і приносять новорічний настрій...

На жаль, у нас яскраво виражена проблема вирубки лісів, а перед новорічними святами ситуація погіршується. Вирубка хвойних іноді переходить усі рамки та перетворюється у браконьєрство. А усе для чого? Щоб декілька тижнів помилуватися, а потім нещадно викинути. Чи бачили ви звалища цих дерев після новорічних свят? Чи варте це того новорічного атрибуту, який можна замінити штучним, або декількома гілочками?
Не можна не згадати про головну ялинку країни, яку привезли з Івано-Франківської області. Та й нашу малинську красуню теж не залишу без уваги. Деревам більше ніж півсотні років. Постає питання: “А на їхньому місці посадять нові рослини?”

То ж, давайте бути дбайливими і обачливо ставитися до навколишнього середовища. І з наступаючим Новим роком.

Вікторія МИХАЙЛЕНКО.

Читайте також:

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи