Малин Інформ

Волонтерити означає бути дурнем чи активною думаючою людиною?

Справжні сміливці та відчайдухи, ті, хто витрачає свій час і справді з користю і не отримують платні за виконувану роботу. Хтось подумає: «Марна трата часу». Особливо, люди з совковим типом мислення залишаться при такій думці.

Взагалі, добровільна безкорисна суспільно корисна діяльність називається одним словом – волонтерство. Якось я почула: «Один раз спробуєш зануритися у це середовище і вже не зможеш зупинитися».

Для чого волонтери працюють задарма? На справді відповідь не важка. Для когось – це покликання душі, хтось небайдужий до суспільних проблем, або просто активний громадянин.

Це самопізнання та реалізація, розвиток особистості.
Хочу розповісти про волонтерів на прикладі ФРІшників, а саме про всеукраїнську молодіжну громадську організацію, що їх об’єднує, «Фундація Регіональних Ініціатив». ФРІ – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні, незалежна неурядова організація, не належить до жодної з політичних партій. Їх метою є збільшення кількості активістів, задля невпинної реакції до змін. В рамках їх діяльності:  організація культурно-освітніх заходів, захист прав та інтересів молоді. ФРІшники організовують тренінки, лекції, семінари та різного роду проекти. Самій доводилося участвувати в школі журналістики – ЖуК (журналістська кузня). Мене приваблюють також вуличний університет та ФРІ-табори. 

Крім того, кожен може стати ФРІшником. Спочатку ви подаєте заяву і будете кандидатом. І звичайно, якщо у вас є потенціал, ідеї, то все вийде.
Ось це коротко про все. Детальнішу інформацію ви зможете побачити на їх сайті http://fri.com.ua/

Автор: Вікторія Михайленко.

Коментарі

Активний Малинчанин

Ініціативи